Онкологія

ОНКОЛОГІЯ

oncologist.jpg
Лікування онкологічних захворювань в МЦ «МЕДХАУЗ»

Лікування онкологічних захворювань в МЦ «МЕДХАУЗ»

Онкологія — розділ медицини, присвячений діагностиці та лікуванню новоутворень (пухлин — раків, сарком).

Онкологія вивчає злоякісні і доброякісні пухлини.

Пухлини (новоутворення) мають властивості:

рецидивування - здатність пухлини давати нове вогнище після видалення;

необмеженого росту - здатність пухлини невпинно зростати, збільшуватися в розмірах, захоплювати сусідні тканини і органи;

метастазування - здатність давати осередки зростання у віддалених органах шляхом поширення пухлини з током лімфи і крові.

Різною мірою ці властивості проявляються для різних пухлин.

Доброякісні пухлини не метастазують і ростуть повільно. Своїм обміном речовин доброякісні пухлини не роблять значного впливу на організм, в процесі свого росту вони просто розсовують тканини. Такі пухлини не є небезпечними до тих пір, поки не виростають до значних розмірів. А після видалення не мають рецидивів. Так само є - умовно доброякісні пухлини. Їх головна відмінність від доброякісної пухлини полягає в тому, що вона може повторно рости на місці проведеної операції. Метастазувати пухлина не здатна.

Злоякісна пухлина вростає в навколишні тканини, тобто володіє експансивним ростом. Такі пухлини мають здатність до рецидиву і необмеженого росту, крім того, у них є здатність давати осередки зростання у віддалених органах. Навіть при невеликих розмірах злоякісні пухлини можуть мати значний негативний вплив. Вони отруюють організм продуктами свого метаболізму і споживають велику кількість вітамінів, поживних речовин і мікроелементів.

Необхідно знати, як можна своєчасно розпізнати або попередити хворобу. Деякі з новоутворень практично не небезпечні для життя, це доброякісні пухлини.  Навіть багато зі злоякісних пухлин, якщо їх виявити на ранніх стадіях, можна видалити, або обмежити ріст протягом тривалого часу.

Про профілактику раку

Первинна профілактика раку спрямована на усунення канцерогенезу - процесу виникнення пухлини.

У профілактиці онкологічних захворювань найбільше значення має:

 • регулярна фізична активність;
 • відмова від надмірного вживання алкоголю і куріння;
 • дотримання дієти;
 • нормалізація ваги;
 • своєчасне відвідування профоглядів.

Вторинна профілактика раку направлена ​​на лікування передракових захворювань. Спрямована на діагностування, виявлення / лікування пухлин, так само профілактику рецидивів (повторного виникнення злоякісних пухлин) після лікування. Виявити пухлини на ранніх стадіях можна завдяки профілактичним оглядам, методам функціональної діагностики, визначення рівня онкомаркерів, виявлення груп ризику.

Години роботи

 • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
 • Субота 9:00 - 16:00
 • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!

Ціни на послуги онкології

 • Первинний огляд

  350 грн

 • Вторинний огляд (інтерпретація аналізів)

  200 грн

 • Розробка індивідуальної розширеної схеми лікування

  450 грн

 • Корекція індивідуальної схеми лікування

  200 грн

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.