Відгуки

5.0/5 з 19 відгуків.
Підсумок рейтингу
Облік вагітності
11.06.21
Ваш відгук
Перебувала на обліку вагітності у МЦ "Медхаус" і ні разу не пошкодувала що звернулась саме сюди. Все було чітко, якісно і швидко. Окрема подяка Гнатищак Оксані. Якщо хтось шукає хорошого спеціаліста раджу звертатись саме до неї. Оксана Іванівна проводить і огляд і робить УЗД, що дуже зручно. Дає гарні поради і не призначає нічого лишнього. Також дякую іншим спеціалістам до яких я зверталась і дівчатам що беруть аналізи).
Показати більше
Щира подяка.
10.06.21
Ваш відгук
Медхаус - це сучасна клініка з сучасним обладненням і кваліфікованим привітним персоналом. Хочу щиро подякувати чудовому, професійному, відповідальному, турботливому і чуйному лікарю Бартловській Олені Тарасівній, яка вела мою історію від лікування до настання бажаної довгоочікуваної вагітності. Я повністю довіряю ведення своєї довгоочікуваної вагітності Олені Тарасівній і всім рекомендую її як доброго і розумного спеціаліста в своїй справі. Це завжди турбота, розуміння і ефективне лікування з неймовірним результатом. Щиро вам вдячна.?
Показати більше
Рекомендую
09.06.21
Ваш відгук
Дуже привітний персонал! Стояла на обліку вагітності в Бартловської Олени Тарасівни. Дуже задоволена обслуговуванням.
Показати більше
Одне із найкращих рішень звернутися саме в клініку Медхауз
08.06.21
Ваш відгук
Я неодноразово була пацієнткою клініки Медхауз, а саме у лікаря-гінеколога Бартловської Олени Тарасівни. Це було одне із найкращих рішень звернутися саме в цю клініку. Кваліфікований персонал, сучасне обладнання, індивідуальний підхід до пацієнтів. На базі клініки Медхауз мені успішно провели оперативне втручання. Час перебування в клініці після операції був дуже комфортним завдяки чуйності та професіоналізму персоналу.
Окремо хочу відзначити Бартловську Олену Тарасівну! У дуже складний для мене час, вона змогла знайти правильні для мене слова, перебороти страхи і допомогла стати здоровою!!! Тепер мій шлях тільки в Медхауз!
Показати більше
Сучасна клініка.
07.06.21
Ваш відгук
Медичний центр високої якості. Особливо подяка Олені Тарасівні за людяність і доброту і доброту. За високий професіоналізм. Завдячую цій людині життям.І найбільшою радістю свого життя. Своїм синочком. Успіхів вам і процвітання.
Показати більше
Найкраща клініка
07.06.21
Ваш відгук
Тут працюють найкращі лікарі! Ідеальне відношення до відвідувачів! Немає черг. Сучасна апаратура! БАРТЛОВСЬКА ОЛЕНА ТАРАСІВНА зуміла ідеально поєднати в собі посаду завідувача і лікаря -гінеколога . Вона надзвичайно талановита, розумна,досвідчена і просто неперевершена ❤! Велике спасибі Вам за все !!!п.Христина Сидорук хороший лікар -дерматолог! РЕКОМЕНДУЮ
Показати більше
Рекомендую
07.06.21
Ваш відгук
Хороша клініка. Особлива подяка гінекологу, Бартловській Олені Тарасівні, за кваліфіковану, а головне ! вчасну допомогу! Все дуже професійно, надійно та безпечно!
Показати більше
Сучасна клініка
06.06.21
Ваш відгук
Сучасний професійний медичний центр.
Якісне обслуговування та приємний персонал. Рекомендую всім!
Показати більше
Вдячний відгук
06.06.21
Ваш відгук
Рада, що в свій час звернулась зі своїми проблемами до спеціалістів саме цієї клініки. Хороші умови, сучасне обладнання, привітне відношення медперсоналу, а головне - дуже кваліфіковані фахівці своєї справи, уважні , відповідальні, хороші порадники.Особлива подяка Бартловській О.Т., Сидорук Х.В., Парандій О.Я. РЕКОМЕНДУЮ всім!!!!!!
Показати більше
Сучасна клініка європейського рівня!
06.06.21
Ваш відгук
Була приємно вражена увагою, розумінням та щирою турботою про пацієнта, що зараз, на жаль, є рідкістю в мед.закладах і
хочу Вам подякувати за Вашу професійність, за людяність, за віру в життя, яку Ви даруєте людям.
Рекомендую)))
Показати більше
Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.