Відгуки

4.8/5 з 58 відгуків.
Ваша оцінка
Дякую дерматологу
18.01.22
Ваш відгук
Дякую, Олена Ігорівна, що дуже покращили мій стан шкіри, зменшились висипання і ми не приймали ретиноїди. Дякую Вам за підтримку та допомогу.
Показати більше
Онлайн консультація
12.01.22
Ваш відгук
Дуже сподобалась послуга онлайн консультації. Живу далеко від Івано - Франківська. Потрібна була консультація хорошого спеціаліста. Дуже зручно. Дякую.
Показати більше
Запис на прийом
11.01.22
Ваш відгук
Не вперше користуюсь послугами даної клініки,і декілька тазів чекала пл 5-10 хвилин,і зазвичай не дуже цим переймалась.
Сьогодні записалась о 13:— годині до лікаря ендокринолога,під час розмови двічі перепитала час та дату запису ,прийшовши в клініку адміністратор мені повідомляє ,що мене записали завтра на 10:00 на ПОВТОРНИЙ огляд ,хоча в лікаря я ще не була )
Адміністратор пішла уточнити інформацію ,після чого повертається ,і просить зачекати 30 хвилин, я запитую причину очікування - а вона каже ,що не знає в чому справа ,і запис мені зробили на завтра )
От ,в мене питання до дирекції ,адміністрації ,і людини котра мене записувала на 17:30 сьогодні ;я плачу 350 грн за консультацію ,в ПРИВАТНІЙ клініці ,щоб прийти на чіткий час по запису ,а чекаю ,як в державній )
Це нормальне відношення до пацієнтів?
Показати більше
Гнатищак О.І.
06.01.22
Ваш відгук
Стояла на обліку у Гнатищак Оксани Іванівної, дуже хороший і чуйний лікар. Завжди була на зв’язку, відповідала на всі питання( а так як це 1 вагітність їх було багато) , цікавилася станом і підтримувала. Хоч вагітність проходила і не просто,але з допомогою Оксани Іванівни зараз все добре. Чудовий лікар! Щиро рекомендую!!!
Показати більше
Візит до дерматолога Олени Боднарук
28.12.21
Ваш відгук
Дякую Боднарук за допомогу у лікуванні грибкового захворювання, роками лікував та нічого не допомогло. Чітко розповіла що за чим робити. Також порадила дружині шампунь від випадіння волосся після родів. Веселих свят. Дякуємо Вам.
Показати більше
Рекомендую
27.12.21
Ваш відгук
Велика вдячність лікарю Сидорук Христині Володимирівній,уважна,компетентна,співчутлива,розумна.Боролася з проблемною шкірою роками.Призначила тільки один препарат і проблема вирішилася.Немогла повірити ,що таке може бути.Дякую Вам.
Показати більше
Дякую дерматологу трихологу Боднарук
27.12.21
Ваш відгук
Хочу подякувати Олені Ігорівні Боднарук за допомогу у лікуванні випадіння волосся, лупи та висипань на обличчі. Лікар все пояснила та змогла діагностувати причини, направила на відповідні аналізи та узд. Також пояснила всі які є мотоди лікування та чому і який ми обираємо, допомогла розібратися із доглядом за обличчям, підібрала професійний догляд. Я дуже дякую за результат, відношення лікаря та за здорову шкіру. Бажаю Вам успіхів та вдячних пацієнтів.
Показати більше
Виграла у розіграші !
16.12.21
Ваш відгук
Не вперше сьогодні була на огляді в Medhouse.
Привітний персонал та лікарі ,які відповідально та старанно виконують свою роботу !
Цього разу йшла на огляд ,який ?виграла у лікаря-гінеколога Оксани Іванівни,особлива подяка їй ?
Щиро дякую,що радуєте своїх пацієнтів ?
Показати більше
Огляд у дерматолога Боднарук Олена Ігорівна
14.12.21
Ваш відгук
Був на огляді у Боднарук Олени Ігорівни
Професіонал своєї справи
Велике дякую за консультацію та допомогу!
Показати більше
Рекомендую!
13.12.21
Ваш відгук
Дякую за консультацію! Звернулася із давньою проблемою, допомогли, розповіли, пояснили. Жодних зауважень: всі охайні та ввічливі, прислухаються до побажань. Всім би так!
Показати більше
Copyright © 2022 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.