Відгуки

4.9/5 з 70 відгуків.
Ваша оцінка
Подяка
17.06.22
Ваш відгук
Від щирого серця хочу подякувати всьому персоналу медхауз!
О особливо Гнатищак О. І та Бартловська О. Т за ведення вагітності, все на найкращому рівні! Навіть у такий складний час були готові проконсультувати та прийняти в будь який момент, а це дуже важливо і цінно, щоб все було під контролем лікаря!
Дякую за здорового хлопчика який 17.06 в 00:30 побачив цей світ!
Показати більше
Грущак Маряна Михайлівна лікар від Бога
15.06.22
Ваш відгук
Хочу подякувати за уважність і професіоналізм лікаря гінеколога Грущак Маряні Михайлівній. Враження справила її тактовність і увага, саме лікування виявилось ефективним.
Показати більше
Найкращий лікар Грущак Маряна Михайлівна
15.06.22
Ваш відгук
Сучасна, гарна та затишна клініка. Щиро вдячна лікарю Грущак Маряні Михайлівній, однозначно професіонал своєї справи, дуже уважна до деталей, грамотно проводить свою роботу, як людина чуйна і привітна.
Показати більше
Чудово
08.06.22
Ваш відгук
Робила лабіопластику у Бартловської Олени Тарасівни. Чудовий лікар, чудовий сервіс та чудовий результат. Дякую!
Показати більше
Подяка Гнатищак Оксані Іванівні
07.06.22
Ваш відгук
Велике дякую всiм працiвникам Медичного центру Клiнiки "Мedhouse" за розумiння, професiоналiзм та чуйнicть. Окремi cлова подяки акушеру-гінікологу Гнатищак Оксані Іванівні.Ви та сама особлива лікарка, яка допомогла мені здійснити мрію — виносити здорового малюка. Я хочу висловити безмірну вдячність за ваше вміння, за ваш талант дарувати всім жінкам щастя і радість!Ви знайдете підхід до кожного пацієнта, завжди можете правильно порадити, а найголовніше швидко вилікувати, призначити правильне лікування. Ви завжди можете заспокоїти. З вами — не страшна ніяка хвороба. Ви найдивовижніша, спасибі вам за все!
Показати більше
Найкращий гінеколог Гнатищак Оксана Іванівна!
07.06.22
Ваш відгук
Дуже класно, коли зустріч з гінекологом, як з подругою.. все настільки легко, приємно, швидко! Так само, пройшла і моя вагітність?... Дуже великий плюс в тому, що огляд, консультацію і УЗД можна зробити одразу... Саме тому я є пацієнткою вже багато років! Дякую за комфортне ведення обліку вагітності, всі поради і приділений час!?
Показати більше
Дуже сподобалась лікар Грущак Мар`яна Михайлівна . Чудове поєднання людяності та професіоналізму!
03.06.22
Ваш відгук
Швидке обслуговування, кваліфіковані спеціалісти. Окрема подяка Грущак Мар`яні Михайлівній. Відразу відчутно людину з досвідом. Залишилась повністю задоволена, підтримка та розуміння лікаря. Доступні ціни, пунктуальні та досвідчені лікарі, чисті та охайні кабінети.
Показати більше
Medhouse найкраща клініка!!!
06.04.22
Ваш відгук
Дуже хороша клініка з найкращими лікарями!!!Надзвичайно приємний та чуйний колектив!!!Завжди надають високий рівень допомоги !!!
Показати більше
Подяка
06.04.22
Ваш відгук
Хочу подякувати лікарю Грущак Мар'яні Михайлівні була на прийомі всього декілька раз чудовий лікар від Бога і дуже хороша людина дякую вам за все
Показати більше
Лікар Бартловська Олена Тарасіна! Чудовий спеціаліст!!!
24.02.22
Ваш відгук
Слава Богу, що такий лікар є, який допоможе словом, чітко та професійно виконує роботу, дає шанс на материнство та врешті решт дає можливість проживання жіночого життя якісно та повноцінно. Лапараскопічна операція пройшла успішно,збережені всі органи!
Ще хочеться додати за персонал - чудові, турботливі дівчатка допомогли легко пройти післяопераційний період.
Дякую Олені Тарасівній і всій команді! Успіхів Вам та Божої допомоги у нелегкій роботі!!!
Показати більше
Copyright © 2022 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.