Відгуки

5.0/5 з 71 відгуків.
Ваша оцінка
Подяка Костишину Івану Даниловичу!
25.10.22
Ваш відгук
Хочу подякувати закладу Медхауз,а особливо Костишину Івану Даниловичу,що допоміг моїй мамі вийти з важкої хвороби!Ми звертались в різні заклади,де нам відмовляли,а ця людина з великої букви нам допомогла,за що ми дуже дякуємо і низький уклін і всьому медичному персоналу даного закладу за теплий прийом.Звертайтеся тут вам допоможуть!
Показати більше
Чудово
07.09.22
Ваш відгук
Дуже приємно вражена прекрасним колективом МЕДХАУЗ , а особливо лікарю кардіологу Цебрик Галині Миколаївні- професійний лікар та чудова людина , прекрасно все пояснила і розтолкувала старшій людині. Дуже задоволені. Дякуєм ВАМ.
Показати більше
Оплата
16.08.22
Ваш відгук
Чому на касі не дають чек за оплачені послуги?
Показати більше
Подяка
17.06.22
Ваш відгук
Від щирого серця хочу подякувати всьому персоналу медхауз!
О особливо Гнатищак О. І та Бартловська О. Т за ведення вагітності, все на найкращому рівні! Навіть у такий складний час були готові проконсультувати та прийняти в будь який момент, а це дуже важливо і цінно, щоб все було під контролем лікаря!
Дякую за здорового хлопчика який 17.06 в 00:30 побачив цей світ!
Показати більше
Грущак Маряна Михайлівна лікар від Бога
15.06.22
Ваш відгук
Хочу подякувати за уважність і професіоналізм лікаря гінеколога Грущак Маряні Михайлівній. Враження справила її тактовність і увага, саме лікування виявилось ефективним.
Показати більше
Найкращий лікар Грущак Маряна Михайлівна
15.06.22
Ваш відгук
Сучасна, гарна та затишна клініка. Щиро вдячна лікарю Грущак Маряні Михайлівній, однозначно професіонал своєї справи, дуже уважна до деталей, грамотно проводить свою роботу, як людина чуйна і привітна.
Показати більше
Чудово
08.06.22
Ваш відгук
Робила лабіопластику у Бартловської Олени Тарасівни. Чудовий лікар, чудовий сервіс та чудовий результат. Дякую!
Показати більше
Подяка Гнатищак Оксані Іванівні
07.06.22
Ваш відгук
Велике дякую всiм працiвникам Медичного центру Клiнiки "Мedhouse" за розумiння, професiоналiзм та чуйнicть. Окремi cлова подяки акушеру-гінікологу Гнатищак Оксані Іванівні.Ви та сама особлива лікарка, яка допомогла мені здійснити мрію — виносити здорового малюка. Я хочу висловити безмірну вдячність за ваше вміння, за ваш талант дарувати всім жінкам щастя і радість!Ви знайдете підхід до кожного пацієнта, завжди можете правильно порадити, а найголовніше швидко вилікувати, призначити правильне лікування. Ви завжди можете заспокоїти. З вами — не страшна ніяка хвороба. Ви найдивовижніша, спасибі вам за все!
Показати більше
Найкращий гінеколог Гнатищак Оксана Іванівна!
07.06.22
Ваш відгук
Дуже класно, коли зустріч з гінекологом, як з подругою.. все настільки легко, приємно, швидко! Так само, пройшла і моя вагітність?... Дуже великий плюс в тому, що огляд, консультацію і УЗД можна зробити одразу... Саме тому я є пацієнткою вже багато років! Дякую за комфортне ведення обліку вагітності, всі поради і приділений час!?
Показати більше
Дуже сподобалась лікар Грущак Мар`яна Михайлівна . Чудове поєднання людяності та професіоналізму!
03.06.22
Ваш відгук
Швидке обслуговування, кваліфіковані спеціалісти. Окрема подяка Грущак Мар`яні Михайлівній. Відразу відчутно людину з досвідом. Залишилась повністю задоволена, підтримка та розуміння лікаря. Доступні ціни, пунктуальні та досвідчені лікарі, чисті та охайні кабінети.
Показати більше
Copyright © 2023 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.