Блог

26 вер. 2022

Упродовж сотень років відкрита хірургія використовувалася для лікування широкого спектра захворювань та травм. Операції рятували та продовжують рятувати мільйони життів. Однак під час традиційного хірургічного втручання, щоб отримати доступ до операційного поля, лікарю потрібно зробити великий розріз, а це пов’язано зі значною травмою для організму. Крім цього, існує високий ризик виникнення кровотечі та інфекції, а після операції залишається помітний рубець. Але головний недолік традиційної хірургії – тривале післяопераційне відновлення. Саме тому багато пацієнтів всіляко відтягують час і не наважуються лягати на планову операцію, боячись надовго випасти зі звичного ритму життя.

13 вер. 2022

Для оцінки стану і діагностування захворювань сечівника і сечового міхура, лікарі урологи проводять таке обстеження як цистоскопія.

Цистоскопія - це ендоскопічне дослідження стінок уретри, сечового міхура і виходів сечоводів. Під час діагностичної процедури оцінюється функціонування органів сечостатевої системи. Крім того, при виявленні будь-яких патологій, під час цистоскопії лікар може зробити забір біоматеріалу для подальшої біопсії, видалити поліпи.

08 вер. 2022

СТОСН – один з найбільш універсальних сексопатологічних синдромів, який дуже часто діагностується у чоловіків, які звертаються за сексологічною допомогою. Синдром тривожного очікування сексуальної невдачі (СТОСН) є обсесивно-фобічним неврологічним розладом.

02 вер. 2022

Для багатьох з нас слово холестерин явно має негативне забарвлення і асоціюється, перш за все, з фаст-фудом й іншою нездоровою їжею.

23 серп. 2022

Турбота про запобігання небажаній вагітності у нашій країні вважається суто жіночою проблемою. За даними статистики, у 75% подружніх пар про контрацепцію дбає жінка. Тим часом у європейських країнах і США чоловіча контрацепція популярна серед подружніх пар. Зокрема, вазектомія третя з методів запобігання після протизаплідних таблеток для жінок і використанням презервативів.

Copyright © 2022 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.