Блог

24 черв. 2022

В 90% випадків захворювання шлунково-кишкового тракту відносяться до раптових і неочікуваних діагнозів. Чи це печія, гіркота в роті чи болі в шлунку – симптоми настають різко, приносять дискомфорт і вимагають термінової діагностики, а також виявлення джерела проблеми. Однак, саме ці симптоми заведено вважати незначними, і часто ми не звертаємо уваги на такі прояви організму, вважаючи, що вони пройдуть самі.

17 черв. 2022

У 80% випадків тонзиліти спровоковані бета-гемолітичним стрептококом, в інших - причиною є різні бактерії, стафілококи, грибкові мікроорганізми.  При несвоєчасно розпочатому лікуванні вогнище запалення поширюється далі і вражає навколишні м'які тканини, тонзиліт переходить в гостру фазу.

Тонзиліт – це хронічне запалення піднебінних мигдалин (гланд), одного з «гвинтиків» імунної системи. Саме мигдалини першими приймають удари бактеріальних і вірусних інфекцій, а тому й самі у певний момент можуть стати джерелом інфекції. 

10 черв. 2022

Чи знайоме вам відчуття здуття живота через кілька годин після прийому їжі, коли навіть доводиться розстібати ґудзик на штанах?

Сьогодні ця проблема все більш і більш поширена, багато людей прокидаються вранці з плоским підтягнутим животом, а до кінця дня він стає розтягнутим і важким.

01 черв. 2022

Спорт, правильний спосіб життя і косметичні процедури не завжди дозволяють добитися ідеальних форм тіла. Комплексний пластичний підхід кваліфікованих хірургів дає можливість відтворити спортивну підтягнуту фігуру з приємними округлостями в потрібних місцях за допомогою перерозподілу власного жиру. 

24 трав. 2022

Рак ротоглотки зустрічається у 8% онкопацієнтів.

Рак ротоглотки – це пухлина, яка виникає на ділянці глотки, розташованій біля ротової порожнини. У цьому місці може діагностуватися ціла група утворень:

Пухлини кореня язика – самої глибоко розташованої частини органу, яка ближче лежить до глотки (24,5%).

Copyright © 2022 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.