16 квіт. 2024

Один із найбільш поширених типів головного болю, який супроводжується різними станами, - це мігрень. Періодичні напади інтенсивного болю, які є характерними для мігрені, негативно впливають на якість життя, щоденну активність і професійну діяльність людини.

Мігрень – поширене неврологічне захворювання, що супроводжується сильними болями в лобно-скроневої частини голови, як правило, з одного боку, в окремих випадках – з обох. Характерною особливістю є тривалі напади гострого пульсуючого болю, які можуть тривати протягом 4 – 72 годин, при фізичних навантаженнях вони посилюються, що призводить до більш гострих хворобливих відчуттів.

29 бер. 2024

Мигдалини виконують важливу функцію бар'єру в організмі людини, перешкоджаючи проникненню бактерій та мікробів у дихальні шляхи. Нормально функціонуючи, вони забезпечують імунний захист, утримуючи різноманітні мікроорганізми подалі від горла. Проте інколи вони самі стають джерелом інфекцій, тому може знадобитися їх видалення.

08 бер. 2024

В сучасному світі все більше жінок звертають увагу на своє фізичне та психологічне здоров'я, включаючи інтимну сферу. Вагінопластика операція, яка допомагає жінкам відновити втрачену впевненість та комфорт у власному тілі.

23 лют. 2024

Холецистит, одне з найпоширеніших захворювань шлунково-кишкового тракту! На захворювання страждають близько 10 % населення.

У 96% хворих камені утворюються в жовчному міхурі і викликають запалення його стінки. Тому коли говорять про жовчнокам’яної хвороби, мають на увазі перш за все холецистит.

01 лют. 2024

Зараз, рак – одна з найдосліджуваніших хвороб людства. І найважливіше, що нам варто знати – наші сили поступово зрівнюються!

Лікування раку – комплексний процес.

Медицина довго мріяла про "чарівну пігулку від цієї хвороби", але ми наблизились до лікування онкозахворювань лише тоді, коли зрозуміли: єдиного препарату не існує – бо немає універсального типу раку.

19 січ. 2024

ПАП-тест методом рідинної цитології є неінвазивним методом дослідження клітин шийки матки на зміни, які можуть вказувати на передракові стани або рак.

ПАП-тест (тест Папаніколау) – це дослідження, відоме кожній жінці, яка турбується про своє здоров’я і регулярно проходить огляди у гінеколога.

Copyright © 2024 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.