Блог

24 січ. 2022

Майже 40% людей в індустріальних країнах страждають від того чи іншого виду риніту (нежитю). А це – майже кожен другий житель у розвинених країнах.

Риніт, або нежить, що виник як реакція на переохолодження або інфекцію, в гострій формі практично не потребує лікування. Тепле пиття, щадний режим і нежить пройде сам по собі через тиждень.

Інша справа, якщо нежить повторюється занадто часто або триває понад 7 днів. Як правило, закладеність носа дуже сильно впливає на наш психоемоційний стан, а також позначається на роботі всього організму. Тому з хронічним ринітом не варто затягувати та необхідно звернутися до лікаря, щоб виявити і усунути його причини.

17 січ. 2022

Аугментація великих статевих губ —  процедура інтимної пластики,  малоінвазивний метод корекції зовнішнього вигляду жіночих статевих органів.

Ін’єкційна контурна пластика  зовнішніх статевих органів дозволяє збільшити об’єм м’яких тканин аногенітальної області шляхом введення спеціальних препаратів, повністю безпечних для здоров’я жінки, з метою скоригувати індивідуальні анатомічні особливості у відповідності до побажань пацієнтки.

11 січ. 2022

З болем в області серця стикаються багато, однак, далеко не завжди причиною такого стану є патології в цьому органі. Що треба робити і що не можна при симптомах кардіалгії?

Кардіалгія – це біль в лівій половині грудної клітини, не пов'язана з ураженням артерій серця. Це не самостійне захворювання, а прояв різних патологічних станів серцевого і не сердечного генезу. У більшості випадків кардіалгія не несе небезпеки для життя, хоча і погіршує її якість.

06 січ. 2022
 З віком шкіра втрачає об'єм та пружність через нестачу різних речовин, таких як гіалуронова кислота, пептиди, амінокислоти, вітаміни та мікроелементи. Як наслідок, шкіра втрачає колір, стає дряблою, з'являються зморшки.
 
Мезотерапія - це ін'єкційна процедура, дія якої полягає у введенні під шкіру так званих "коктейлів краси", які містять природні для організму речовини для підтримання здоров'я шкіри.
29 груд. 2021
За статистикою, тією чи іншою патологією щитоподібної залози страждає до третини всього населення планети. Вузлові утворення виявляються у 30% дорослих, дифузний зоб — у 10-30%. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, серед ендокринних захворювань патологія щитоподібної залози посідає перше місце. В Україні на частку захворювань щитоподібної залози припадає понад 40% від усіх ендокринних захворювань. У більшості випадків лікування медикаментозне, але іноді показана операція.
20 груд. 2021

Для повноцінного сексуального життя та отримання всієї гами позитивних емоцій жінці необхідно любити своє тіло і бути задоволеною зовнішнім виглядом статевих органів.

З віком чи в результаті пошкодження стінки піхви втрачають тонус, а в свою чергу і чутливість.

Звуження піхви – поширена процедура, яка дозволяє відновити фізіологічні та естетичні характеристики органу, пошкодженого чи розтягнутого внаслідок механічного впливу (наприклад, від пологів чи оперативних втручань) чи вікових змін в організмі.

15 груд. 2021

Пахова грижа являє собою патологічне переміщення органів черевної порожнини в паховий канал. Цей тип гриж є найпоширенішим і зустрічається в більш ніж 75% випадків. Більшість пацієнтів з цим діагнозом серед чоловіків. Це пояснюється особливостями будови їх пахової області. Патологія є небезпечною високим ризиком утиснення. Тому чим раніше хірург її видалить, тим краще. 

08 груд. 2021

Не всі жінки знають, де знаходиться точка G, не говорячи вже про чоловіків. Адже це як мінімум, зниження яскравості оргазму, а то й зовсім його повна відсутність. 

Вирішити цю проблему покликана аугментація точки G - процедура збільшення об'єму і розміру даної зони. В результаті ділянка, що відповідає за сексуальність, акцептується, що відкриває пряму дорогу до отримання вагінального оргазму.

13 груд. 2021

Естетична гінекологія – це сучасне лікування, яке є альтернативою або доповненням до класичної хірургії та хірургічних процедур у сфері жіночих статевих органів.

Доступна для жінок різного віку, для яких вигляд або дисфункція статевого органу є проблемою.

03 груд. 2021

Рак прямої кишки — злоякісна пухлина, яка розвивається зі слизової оболонки товстого кишківника. Рак прямої кишки є однією з найпоширеніших форм злоякісних пухлин. Найчастіше на рак прямої кишки хворіють люди старше 60 років. Найбільш схильні до цієї хвороби міські жителі, чий раціон відрізняється високим вмістом тваринних білків, жирів і вуглеводів (наприклад, цукру).

Copyright © 2022 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.