Блог

15 бер. 2023

Нежить, що не проходить тижнями, а то й місяцями?

З початком весни приходить основна неприємність для алергіків. Почервоніння очей, нежить, чхання та інші наслідки завдають дискомфорт у звичному житті.

Алергічний риніт - це алергічне запалення слизової оболонки порожнини носа.

07 бер. 2023

Надниркові залози (наднирники) – невеликий за розмірами парний орган ендокринної системи, головними функціями якого є вироблення гормонів, які урегульовують усі життєво необхідні процеси організму людини.

02 бер. 2023

Безліч людей стикаються з комплексами через низький зріст або непропорційність кінцівок. Якщо раніше такий діагноз вважався вироком, то на сьогодні операції по збільшенню зросту і подовженню ніг стали доступні.

23 лют. 2023

Новоутворення, які з’являються на слизовій оболонці анального каналу чи в тканинах, що знаходяться під цією оболонкою, — це поліпи прямої кишки.

Поліпи прямої кишки зустрічаються у людей будь-якого віку. Захворювання може проявляється свербінням та дискомфортом в анальній ділянці, появою больових відчуттів, кровотечею.

17 лют. 2023

Суглоби людини постійно перебувають під навантаженням, а тому сприяють запальним процесам та провокують больові відчуття. Щоб визначити причину дискомфорту і болю, для тактики лікування або для подальшого обстеження призначають УЗД суглобів.
УЗД суглобів - це один з методів діагностики, який дозволяє контролювати процес лікування і відстежувати його результативність.

Copyright © 2023 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.