Блог

25 вер. 2023

Грудне годування є одним із найбільш природних та корисних способів харчування немовлят. Воно надає малюкові всі необхідні поживні речовини, а також має численні корисні властивості для матері та дитини.

Мамопластика, на сьогодні одна з найпопулярніших пластичних операцій, тому не дивно, що навколо неї виникає все більше і більше домислів і міфів.

13 вер. 2023

Проктологічні захворювання - це тема, яка часто викликає страх та незручності серед багатьох людей. Ці захворювання є частиною життя багатьох людей, проте їх часто оточують міфи, що ускладнюють не тільки діагностику, але й лікування. У цій статті ми розглянемо декілька поширених міфів про проктологічні захворювання та розкриємо правду, яка стоїть за ними.

31 серп. 2023

Серед великої кількості онкологічних захворювань, рак передміхурової залози залишається серйозною загрозою для здоров'я чоловіків. За статистикою, цей вид раку є одним з найпоширеніших. Однак рання діагностика може змінити хід подій та зберегти життя.

Фактори ризику розвитку раку передміхурової залози:

14 серп. 2023

Шийка матки є однією з найважливіших частин жіночої репродуктивної системи. Здоров'я шийки матки має вирішальне значення для збереження вагітності та уникнення різноманітних гінекологічних захворювань. Однією з передових методів лікування проблем, пов'язаних зі шийкою матки, є радіохвильова терапія.

У медичному центрі "Медхауз" в Івано-Франківську цей метод використовується для надання найефективнішого та безпечного лікування своїм пацієнтам.

24 лип. 2023

Виразкова хвороба шлунку є однією з найбільш поширених проблем травного тракту, яка впливає на тисячі людей по всьому світу. Попри наукові досягнення в медицині, ускладнення виразкової хвороби можуть бути серйозними і вимагати негайного медичного втручання. У даній статті ми розглянемо причини, симптоми та методи

лікування ускладнень виразкової хвороби шлунку.

Copyright © 2023 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.