Радіохвильова конізація шийки матки

РАДІОХВИЛЬОВА КОНІЗАЦІЯ ШИЙКИ МАТКИ

kanonizaciya_sheiki_matki.jpg
Патологія шийки матки: як лікувати?

Патологія шийки матки: як лікувати?

Радіохвильова конізація шийки матки — це метод лікування патології шийки матки. А саме, дисплазії другого та третього ступеня, а також такого захворювання як ектропіон, яке часто виникає після важких пологів, при масивних розривах шийки матки.

Радіохвильова конізація проводиться за допомогою спеціального апарату, який випромінює радіохвилі.

Проводиться процедура під загальним наркозом і триває близько 15-20 хвилин.

Під час операції за допомогою апарату фахівець забирає пошкоджені тканини шийки матки. Апарат не руйнує тканину, лише випаровує з неї рідину, тому після проведення конізації не залишається рубцевих змін. У місці проведення процедури утворюється захисна плівка, під якою відновлюється тканина шийки матки.

Показана конізація жінкам, які виконали свою репродуктивну функцію. Однак може проводитися і жінкам, які ще планують народжувати, у випадку, якщо без цієї процедури не обійтися, коли дисплазія другого чи третього ступеня може перерости в онкологію.

Після проведення радіохвильової конізації шийки матки жінка після спостереження медичного персоналу (4-5 годин) може йти додому.

Години роботи

  • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
  • Субота 9:00 - 16:00
  • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!
Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.