Блог

Онкохірургія в МЦ "Медхауз"

10 квіт.

Онкологія посідає третє місце серед причин смертності у світі. Найбільш важливим та ефективним є діагностика та лікування захворювання на початкових стадіях, що збільшує тривалість життя пацієнта та дає змогу повністю його вилікувати. Підхід до лікування онкологічних захворювань є комплексним та включає хіміотерапію та променеву терапію. Невід'ємною частиною лікування онкологічних хворих є онкохірургія. Це високоспеціалізована ланка хірургії, яка займається лікуванням онкологічної патологої та передпухлинних захворювань.

Злоякісні пухлини органів шлунково кишкового тракту (шлунку, стравоходу, товстої і прямої кишки) займають перше місце серед злоякісних захворювань. І є тенденція до їх  збільшення, що пов'язано з умовами харчування та життя людей. Незважаючи на всі досягнення хіміотерапії та імунотерапії, при лікуванні хворих на злоякісні захворювання шлунково-кишкового тракту хірургічний етап залишається невід'ємною частиною. 

Операції в МЦ “Медхауз” в таких хворих проводяться з дотриманням всіх принципів онкохірургії, що є найважливішим при лікуванні даної категорії пацієнтів. Операції на органах черевної порожнини проводяться як відкритим, так і лапароскопічним шляхом, тобто з мінімальними розрізами для пацієнта та застосуванням ендоскопічної техніки, що значно пришвидшує період реабілітації та одужання хворих в післяопераційному періоді. Це в свою чергу дозволяє прискорити застосування інших методів лікування зокрема хіміо- та променевої терапії та не втрачати дорогоцінний час між етапами лікування.

В МЦ “ Медхауз” також проводиться діагностика та лікування хворих з злоякісними пухлинами шкіри та м'яких тканин. Пухлини шкіри, зокрема меланома, є однією з найагресивніших злоякісних захворювань, саме тому рання діагностика та хірургічне лікування є дуже важливим для цих пацієнтів. Якщо Ви помітили збільшення розмірів невусів більше 6 мм, зміну контурів невусів, слід звернутись до спеціалістів.

В  МЦ “ Медхауз” лікарі проводять комплексне лікування онкологічних хворих і тактика лікування вибирається індивідуально для кожного пацієнта. 

Дуже важливим є онконастороженість пацієнтів, не слід чекати поки хвороба дасть про себе знати і з'являться симптоми. Потрібно проходити вчасно та регулярно скринінги - щорічні медогляди у сімейного лікаря, інструментальні обстеження, зокрема, фіброколоноскопію, фіброгастроскопію (після консультації з лікарем). Адже у тріаді лікар - хвороба - пацієнт обоє мають великий вплив на перебіг хвороби: пацієнт, проходячи вчасно скринінги, ранню діагностику, забезпечить собі виявлення хвороби на ранніх стадіях та передпухлинні патології, що в свою чергу дозволить лікарю провести вчасно правильне лікування з великими шансами на повне одужання.

Ще цікаве в цій категорії: « Рак порожнини рота Гістероскопія »
Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.