Блог

Ведення вагітності в МЦ «МЕДХАУЗ»

29 трав.

Дуже важливо, аби мама та її майбутня дитина всі 9 місяців знаходились під спостереженням фахівців. Адже це дає змогу своєчасно виявити та запобігти ускладненням, що можуть виникати під час вагітності.

Супровід вагітних в МЦ «Медхауз» - це комплексне спостереження за станом вагітної жінки, співпраця акушер-гінекологів з фахівцями різних вузьких спеціальностей.

Важливо, що ми пропонуємо індивідуальний підхід до ведення вагітності, враховуючи вік жінки, хронічні захворювання та перебіг попередніх вагітностей.

Акушер-гінекологи МЦ «Медхауз» підбирають режим дня жінки, корегують харчування, фізичні навантаження, інформують щодо статевого життя під час вагітності. Також проводять бесіди про внутрішньоутробний розвиток плоду, про загальний стан, фізичні та емоційні зміни в жіночому організмі по триместрах.

ПЕРЕВАГИ ведення вагітності в МЦ «Медхауз»:

- загальноклінічні і додаткові обстеження можна пройти без черг в комфортних умовах;

- УЗД  - скринінги проводять сертифіковані, досвідчені спеціалісти;

-  проведення біохімічних скринінгів на приховані хромосомні аномалії у дитини.

Акушер-гінеколог МЦ «Медхауз» Мар'яна Грущак розповідає, що своїх пацієнток заохочує приходити неодмінно з майбутнім татом дитини. Аби він розумів наскільки важлива роль партнерської підтримки під час пологів, в післяпологовому періоді та по догляду за їхнім немовлям.

"Ми активно пропонуємо партнерські пологи. Навіть якщо чоловіка в період народження дитини немає, то з жінкою на пологах може бути хтось з близьких членів родини-сестра, мама, подруга" - розповідає Мар'яна Михайлівна.

Ведення вагітності у МЦ «Медхауз» відбувається згідно протоколів і наказів МОЗ України. Рекомендовано стати на облік до 12 тижнів вагітності. Втім найкраще, якщо жінка звернеться раніше, або на етапі планування вагітності.  Адже в такому випадку майбутня мама заходить у вагітність повністю обстеженою, компенсованою по всіх хронічних захворюваннях.

Впродовж вагітності має бути 8-9 візитів до акушер- гінеколога, кількість їх може збільшуватись в залежності від перебігу вище сказаного стану.

Якщо жінка знаходиться на обліку в МЦ «Медхауз», то вона, при виникненні скарг, може прийти до нас в будь-який зручний для неї час, попередньо зателефонувавши.

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.