Блог

Мамопластика

22 квіт.

Красиві, пружні груди є одним з основних складових жіночої краси.

Тому зовсім не дивно, що найбільш поширеними пластичними операціями є саме операції на молочних залозах.

Пластичні операції на молочних залозах можна поділити на такі види:

  1. Збільшення грудей за допомогою силіконових імплантів.
  2. Збільшення грудей у комбінації з підтяжкою.
  3. Зменшення грудей.
  4. Реконструктивні операції на молочних залозах.

Зупинимось детальніше на кожному виді операцій

Збільшення молочних залоз за допомогою силіконових імплантів

 Оптимальним матеріалом для збільшення грудей у наш час залишаються силіконові імпланти. Від використання інших матеріалів, наприклад, поліакриламідного гелю, відмовились через велику кількість ускладнень. Імпланти можуть встановлюватись під залозу і під великий грудний м‘яз. Розрізи можуть бути по складці між грудьми, по краю ареоли, а також по краю аксілярної ямки. Найменш травматичним і найбільш поширеним є доступ по субмамарній складці.

Збільшення грудей у поєднанні з підтяжкою, чи просто підтяжка молочних залоз (мастопексія)

Досить часто після годування, чи схуднення, чи з інших причин настає обвисання (птоз) молочних залоз. Тоді виникає потреба у проведенні коригуючої операції. Птоз незначного ступеня ліквідується шляхом периареоляної пластики, коли післяопераційний рубець залишається навколо ареоли і є малопомітним. Обвисанння молочних залоз значного ступеня ліквідується шляхом проведення інших складніших операцій, в результаті яких залишається рубець у вигляді перевернутого Т.

Зменшення грудей (редукційна пластика)

Дуже великий розмір молочних залоз є не тільки естетичною проблемою, часто це спричиняє  серйозну шкоду здоров‘ю жінки.  Дуже  великі груди обмежують активність жінки, а також є причиною захворювань хребта. Проблема вирішується хірургічним шляхом, хоча операція складна і тривала і травматична.  Після операції залишається рубець у вигляді перевернутого Т.

Реконструктивні операції на молочних залозах

На жаль, одне з перших місць серед онкологічних захворювань в Україні та світі займає рак молочної залози. Досить часто для лікування цієї небезпечної хвороби доводиться видаляти повністю чи частково молочні залози. Відсутність чи деформація молочної залози значно погіршує якість життя жінки, тому актуальним є питання відновлення втраченої залози. Для цього використовуються різні методики, як з використанням власних тканин, так і експандерів та імплантів. Реконструктивні операціЇ як правило проводяться в кілька етапів і потребують значних затрат часу і коштів.

Пластичні операції в цілому, і операції на молочних залозах в тому числі покликані покращити якість життя сучасних  жінок, додати їм впевненості в собі, зробити життя насиченим і цікавим.

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.