Блог

Варикоцеле – одна з причин чоловічого безпліддя, яку можна усунути.

20 жовт.

В сучасному світі цінності та пріоритети швидко змінюються, однак є одна цінність, яка незмінна впродовж багатьох століть – сім’я. Справжньою прикрасою сім’ї є дитина. Але, згідно зі статистикою, кожна п’ята подружня пара зустрічається з проблемою настання вагітності. Всупереч поширеній думці, що в основному все залежить від жінки, знову ж таки статистика говорить , що в 45% випадків причина може бути в чоловікові.

Варикоцеле – одна з причин чоловічого безпліддя.

Вперше з таким діагнозом зустрічаються підлітки в 14-16 років. Частина з них оперується, а частина переходить в зрілий вік, не підозрюючи , що несерйозна, на перший погляд, проблема може через декілька років обернутися серйозними наслідками.

Чому виникають такі наслідки?

Тому що, варикоцеле – це захворювання, в основі якого лежить порушення відтоку венозної крові від яєчка. Це призводить до його перегрівання, погіршення кровопостачання та, як наслідок, зниження здатності до запліднення.

Як виявити захворювання?

Діагностика варикоцеле включає в себе огляд лікарем та проведення УЗД калитки з доплером, яке ми проводимо в клініці «Медхауз». Це дозволяє визначитися зі ступенем захворювання та подальшою тактикою лікування.

У випадках, коли постає необхідність в оперативному втручанні,  ми пропонуємо сучасну, прогресивну методику, яка дозволяє, на відміну від традиційної, скоротити післяопераційний період, використовувати менший розріз, з мінімальним та навіть відсутнім больовим відчуттям. Пацієнт має можливість вже в день операції повернутися додому в комфортні умови, отримати гарний косметичний ефект (післяопераційного рубця практично не видно).

Коли пацієнт повертається до звичного способу життя?

Повністю пацієнт повертається до звичного ритму життя через 3-4 тижні, тобто вже не має обмежень в фізичних навантаженнях та в статевому житті.

І на закінчення – історія з Happy End.  Минулого року в клініку «Медхауз» звернулася пара, яка тривалий час лікувалася від безпліддя. Під час огляду чоловіка було виявлено варикоцеле, яке успішно прооперували. На сьогодні пара має чудового хлопчика.

Copyright © 2020 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.