Блог

Чому потрібно скоротити вживання солі при діабеті

05 трав.

Хоча сіль не впливає на рівень цукру, серцеві хвороби у діабетиків зустрічаються часто. Кардіологи рекомендують скоротити рівень щоденного споживання солі до 1 500 мг або менше. Їжа з високим вмістом солі – це супи, солоні закуски типу чіпсів і попкорну, напівфабрикати і фаст-фуд. Дієта з низьким вмістом солі допомагає знизити ризик серцево-судинних захворювань і високого артеріального тиску.

 Які продукти можна їсти діабетикам

При діабеті важливіше не те, що ви їсте, а те, скільки і як часто ви їсте. Тим не менш, є продукти, рекомендовані людям з діабетом. Як правило, ці продукти містять мало жирів, холестерину, солі і доданого цукру.

Бобові

Багаті клітковиною і білком, але містять мало насичених жирів, бобові є прекрасною їжею при діабеті. Спробуйте різні види квасолі. Можна використовувати сушену або консервовану квасолю. Консервовану квасолю спочатку обов'язково потрібно процідити і сполоснути, щоб видалити надлишки солі і консервантів.

Темно-зелені листові овочі

Наповнюйте тарілку шпинатом, листовою і кучерявою капустою, або робіть з них пюре. Ці продукти можна вживати в необмеженій кількості. Вони бідні вуглеводами і калоріями. Для хорошого балансу їжте також крохмалисті овочі: картоплю, кукурудзу і горошок.

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.