Блог

Зробити рентген в Івано-Франківську. Оперативна травматологія.

16 вер.

МЦ «МЕДХАУЗ» активно розширює перелік своїх професійних послуг у різноманітних напрямках.

Відтепер у нас Ви можете отримати повний спектр послуг також і в ортопеда-травматолога: рентгенологічне обстеження, консультація та, при потребі, оперативне втручання.

Хірургічні втручання проводяться в операційному блоці, оснащеному сучасним обладнанням, яке відповідає найвищим стандартам. Післяопераційний період пацієнти проводять у комфортному хірургічному стаціонарі під постійним контролем лікарів і медичного персоналу.

РЕНТГЕНОЛОГІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ТА ОПЕРАЦІЇ

В нашому медичному центрі є всі умови для надання оперативної травматологічної допомоги пацієнтам. Серед них можна особливо відзначити сучасну операційну, оснащену новітнім обладнанням – артроскопом та електронно-оптичним перетворювачем (ЕОП). 

ЕОП дозволяє проводити увесь спектр травматологічних операцій: при переломах п’ястних кісток, стегнової кістки, гомілки, плеча,  передпліччя. 

Також ЕОП дозволяє використовувати різні методи фіксації цих переломів:

-  блокуючий інтрамедулярний остеосинтез. Завдяки такому методу людина значно швидше реабілітується і зможе на наступний день уже рухати переламаною кінцівкою.

-  металоостеосинтез блокуючими пластинками, що дозволяє швидше провести реабілітацію пацієнта і «підняти його на ноги». 

Сучасна медицина має великі успіхи в лікуванні різних травм і захворювань опорно-рухового апарату. Нові наукові розробки та прикладні методики дозволяють здійснювати оперативне лікування захворювань кістково-суглобового апарату на новому якісному рівні.

Завдяки артроскопу хірурги МЦ «МЕДХАУЗ» мають можливість робити малоінвазивні операції на суглобах. 

Артроскоп вводиться в суглоб через мікророзріз. Артроскопічні маніпуляції можуть виконуватися як для діагностики, так і для лікування багатьох ортопедичних порушень.

Перевага артроскопії перед традиційною відкритою хірургією в тому, що суглоб не відкривається повністю. Замість цього, наприклад, в артроскопії колінного суглоба, робляться тільки два маленьких отвори - один для введення артроскопа, інший для хірургічних інструментів, за допомогою яких може бути виконане повне видалення меніска. Це скорочує процес післяопераційного відновлення та дозволяє досягнути максимально хорошого косметичного ефекту. 

Технічно можливо зробити артроскопічну діагностику майже будь-якого суглоба в організмі людини: колінні, плечові, ліктьові, променевозап'ястні, тазостегнові, гомілковостопний суглоб.

Copyright © 2020 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.