Блог

У МЦ "Медхауз" провели рідкісну операцію

27 лип.

Дві проблеми - одне оперативне втручання

Спеціалістам МЦ "Медхауз" під час одного опративного втручання вдалося успішно позбутися одразу двох поєднаних патологій у пацієнтки – жовчо-кам'яної хвороби та діафрагмальної грижі.

Іванофранківчанка Наталія Щупак обійшла не одного лікаря, аби вияснити причину нестерпної печії. Жовчо-кам’яну хворобу медики у жінки виявили, а от наявність ще й діафрагмальної грижі, яка і була причиною печії, визначили лише фахівці "Медхауз".

Лікар-хірург МЦ "Медхауз" Василь Іванович Пасічник розповідає, що разом з колегами зміг поставити істинний діагноз жінці завдяки виробленому протоколу.

Відтак обговорили з пацієнткою можливість проведення операції з приводу двох виявлених патологій.

Тож одночасно вдалося вирішити проблему з камінням у жовчному міхурі і діафрагмальною грижею.

Зазвичай, розповідає Василь Іванович, хірурги нечасто йдуть на такі поєднані операції.

Здебільшого подібні проблеми усувають шляхом двох окремих втручань, інтервал між якими кілька місяців. Але тут прийняли непопулярне рішення, аби піти назустріч пацієнтці.

Попри складність оперативного втручання жінка уже на другий день після операції почувалася значно краще та змогла іти додому.

«Я в захваті від професійності фахівців МЦ «МЕДХАУЗ». Тутешні хірурги - це мої рятівники. Тут за мною дивилися, як за рідною. А зараз, коли пройшло 2 тижні після операції, я почуваюся чудово. Про печію уже й забула. Я не могла повірити, що в Івано-Франківську є такий високий рівень медичного обслуговування. Тепер раджу саме цей заклад усім знайомим»,  - так про лікування у МЦ «МЕДХАУЗ» відгукується пацієнтка Наталія Щупак, якій провели унікальну операцію.

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.