Блог

02 черв.

Гонартроз – це ураження колінного суглоба, яке відбувається внаслідок руйнування колінного хряща та подальших змін його структури. До даного захворювання найбільш схильні жінки в похилому віці.

25 трав.

Сьогодні поговоримо з Оксаною Гнатищак про стан, який призводить до дискомфорту багатьох жінок, порушуючи їх звичний ритм життя.

Гірсутизм - це такий стан у жінок, коли на обличчі, грудях та спині, появляється надмірне чи грубе темне волосся за чоловічим типом. Зазвичай, такий стан виникає через надлишок чоловічих статевих гормонів, зокрематестостерону. Тривалий високий рівень андрогенів може призвести до вірилізації. Що це таке? А це:

11 трав.

Зазвичай пацієнти вважають, що гнійні захворювання шкіри є малозначними, тому дуже часто борються з ними самостійно, народними методами, а це дуже неправильно. Адже ці захворювання можуть призвести до поганих наслідків.

05 трав.

Хоча сіль не впливає на рівень цукру, серцеві хвороби у діабетиків зустрічаються часто. Кардіологи рекомендують скоротити рівень щоденного споживання солі до 1 500 мг або менше. Їжа з високим вмістом солі – це супи, солоні закуски типу чіпсів і попкорну, напівфабрикати і фаст-фуд. Дієта з низьким вмістом солі допомагає знизити ризик серцево-судинних захворювань і високого артеріального тиску.

30 квіт.

Анапластична крупноклітинна лімфома (BIA-ALCL)- це рідкісний тип Т-клітинної лімфоми, позв’язаний з встановленням грудних імплантів, яка може розвиватися в капсулі рубцевої тканини та рідині, що оточують імплант. BIA-ALCL не є раком грудей, це різновид неходжкінської лімфоми (рак імунної системи). Вона розвивається через 7-10 років після встановлення імплантів. Дане захворювання може виникнути на будь-якому імпланті, незалежно від типу його поверхні. Проте найбільше випадків цього захворювання зафіксовано на силіконових протезах з грубою текстурою.

14 квіт.

Це неінвазивний метод лікування, процедура, яка фактично замінює операцію при варикозній хворобі. Про особливість склерозування вен розповідає судинний хірург медичного центру «Медхауз» Ярослав Богак:

05 квіт.

Вагітність – це особливий етап в житті кожної жінки. В цей період відбуваються значні гормональні перебудови, зміни на фізіологічному та психологічному рівнях, зароджується нове життя і це є певним стресом для організму вагітної.

Впродовж 40 тижнів вагітності жінку часто турбують запитання: « А чи все гаразд з малюком?», «А чи добре протікає вагітність?», «А коли ознаки вагітності є загрозливими для малюка?».

01 квіт.

Чи чули Ви колись, що плаценту можна їсти після народження дитини і це дуже корисно? 
Хтось на хвилі популярних блогерів і зірок шоубізнесу поїданням плаценти думає, що оздоровлюється після пологів, а хтось скаже "гидота" і "як таке можна їсти?".
Сьогодні лікар Оксана Гнатищак розвіє всі накручені міфи навколо такого модного бренду, і Ви зрозумієте, що це навіть шкідливо.

22 бер.

Гострий середній отит – це гостре запалення слизової оболонки порожнин середнього вуха.

Причиною гострих середніх отитів є розвиток бактеріальної, вірусної або вірусно-бактеріальної інфекції на фоні зниження імунологічної реактивності організму. Найчастіше гострі середні отити виникають як ускладнення гострої респіраторної вірусної інфекції.

18 бер.

Головний біль – це стан, з яким хоча б раз у житті зустрічався кожен з нас. Проте, він може бути абсолютно різним за клінічними проявами, причинними факторами та, відповідно, мати різні підходи до терапії.
Мігрень, або гемікранія, є одним із різновидів первинного головного болю, що проявляється інтенсивним, частіше одностороннім нападоподібним болем в лобно-скронево- очній ділянці.

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.