Блог

27 лип.

Дві проблеми - одне оперативне втручання

Спеціалістам МЦ "Медхауз" під час одного опративного втручання вдалося успішно позбутися одразу двох поєднаних патологій у пацієнтки – жовчо-кам'яної хвороби та діафрагмальної грижі.

19 лип.

Плазмоліфтинг в Івано-Франківську - коли тіло лікує саме себе

Якщо Ви хочете омолодити свою шкіру, але введення синтетичних препаратів для вас неприпустиме, процедура плазмоліфтингу - саме те, що ви шукаєте. 

Плазмоліфтинг – ін'єкційна омолоджувальна процедура, яка базується на природніх властивостях нашої крові.

19 лип.

Ботулотоксин рятує від гіпергідрозу

Вас турбує посилене потовиділення долонь, під пахвами чи над губою, з яким не можуть впоратися жодні косметичні засоби? Особливо гостро ця проблема постає влітку.

12 лип.

Підтяжка обличчя без операцій та ін’єкцій – це реально!

RF-ліфтинг в МЦ «МЕДХАУЗ» 

Повернемо молодість вашої шкіри без пластичних операцій

03 лип.

Повернути жінці зацікавленість до сексу? 

Все про лібідо…

02 черв.

Судинна хірургія – це сукупність методів лікування захворювання судин і лімфатичних протоків. 

19 трав.

Злоякісність чи доброякісність вузла щитоподібної залози достеменно не можна дізнатися при візуальному, пальпаторному  огляді і навіть при УЗД.  

19 трав.

На здоров'я сечостатевої системи кожної людини в будь-якому віці впливає безліч факторів, серед яких переохолодження, інфекції, аутоімунні порушення. На тлі несприятливого впливу може розвинутися звуження сечовипускального каналу (сформуватися стриктура).

04 трав.

Гістероскопія – це високоінформативний метод діагностики, за допомогою якого можна оглянути порожнину матки, канал шийки матки та вічка маткових труб, встановити діагноз і одночасно провести лікування.

10 квіт.

Онкологія посідає третє місце серед причин смертності у світі. Найбільш важливим та ефективним є діагностика та лікування захворювання на початкових стадіях, що збільшує тривалість життя пацієнта та дає змогу повністю його вилікувати. Підхід до лікування онкологічних захворювань є комплексним та включає хіміотерапію та променеву терапію. Невід'ємною частиною лікування онкологічних хворих є онкохірургія. Це високоспеціалізована ланка хірургії, яка займається лікуванням онкологічної патологої та передпухлинних захворювань.

Copyright © 2020 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.