Блог

04 січ.

У боротьбі за життя важливо не забувати жити!

Хіміотерапія викликає занепокоєння і страх у більшості пацієнтів, у яких діагностовано рак. Часто страх є результатом недостатнього знання про хворобу та способи її лікування.

Хіміотерапія – це один з основних методів лікування онкологічних захворювань.

15 груд.

Перелом саме променевої кістки є найпоширенішим травматичним пошкодженням передпліччя. 

У 90% випадків причиною перелому є падіння на витягнуту руку.

15 груд.

Гомілка - це частина ноги людини від коліна до стопи, яка складається з великої та малогомілкової кісток.

Перелом гомілки може трапитися внаслідок, до прикладу, падіння чи сильного удару.

15 груд.

Це захворювання артерій, яке з віком звужує судини, вражає їх атеросклетичними бляшками, зменшується їхній просвіт і, як наслідок, порушується кровопостачання того чи іншого органу. Основні фактори формування атеросклерозу: спадковість, жирна їжа, шкідливі звички (куріння), порушення обміну холестерину.

07 груд.

Стегнова кістка є найбільшою і найміцнішою кісткою у людському тілі. Її переломи можуть траплятися під час падінь, нещасних випадків, падінні важких об’єктів на ногу. Збільшує ризик перелому дегенеративна хвороба кістки, наприклад остеопороз, який спричиняє втрату міцності і щільності кісток.

06 лист.

Перші « дзвіночки», які не варто ігнорувати!

Краща бійка - та, якої не було!

Рак молочної залози – типове жіноче захворювання, але  хворіють раком грудей і чоловіки(1%),яке небезпечно тим, що його легко не помітити. Або звернутися на стадіях,  на яких неможливе повне видужання. Краща хвороба – та, яку встигли попередити. Ми розповімо, на які “дзвіночки” організму варто звертати увагу в цьому контексті.

06 лист.

Лікар-гінеколог МЦ «Медхауз» розповіла, коли резус-конфлікт матері та дитини є небезпечним.

Резус-конфлікт – це наявність в матері антитіл до резус-фактора малюка, якого вона виношує. Він розвивається тільки в тому випадку, якщо вагітна, в якої резус-мінус виношує малюка з резус-плюсом. 

12 жовт.

Про перианальний свербіж та його можливі причини розповів лікар-проктолог Святослав Іванович Зюбак. 

12 жовт.

В клініці Медхауз встановлюють порт, який необхідний для пацієнтів під час хіміотерапії  та має ряд переваг над катетером. 

28 вер.

Вересень -  місяць, який у всьому світі присвячують інформованості про рак крові - лімфому

Лімфома — це група гематологічних захворювань, при яких уражається лімфатична система організму. Головна ознака лімфоми — збільшення розмірів лімфатичних вузлів різних груп (шийних, пахвових, пахових тощо).

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.