Блог

Абдомінопластика – корекція живота в МЦ «МЕДХАУЗ»

02 черв.

Про красиву форму живота і привабливий контур талії мріє мабуть кожна жінка та й чоловіки неабияк прагнуть виглядати підтягнутими і стрункими. Втім виснажливі дієти і тривалі заняття в спортзалі далеко не завжди приводять до бажаних результатів. У таких випадках вам на допомогу приходить пластична хірургія.

Абдомінопластика – це корегуюча операція на передній черевній стінці. Метою такого хірургічного втручання є покращення форми живота.

Також абдомінопластика може мати і реконструктивний характер, якщо у пацієнта є грижі на передній черевній стінці або розходження прямих м'язів живота.

Отож, це оперативне втручання включає в себе видалення зайвої шкіри, підшкірної жирової клітковини, ушивання діастазу (розходження) прямих м’язів живота, пластику грижі.

Пластичний хірург МЦ «МЕДХАУЗ» Іван Старик наголошує, що перед операцією пацієнт має пройти усі необхідні обстеження: здати аналізи, зробити кардіограму, УЗД органів черевної порожнини та, при потребі, спірографію – визначити життєву ємність легень.

Якщо ризики операції не перевищують ризику для життя і здоров’я, тоді спеціалісти беруться за абдомінопластику.

Операція відбувається під загальним знеболенням зі штучною вентиляцією легень і міорелаксацією.

Післяопераційний період передбачає носіння компресійної білизни (впродовж 1 місяця) і післяопераційного бандажу (мінімум 2 тижні). Після реабілітаційного періоду, який триває півтора-два місяці, пацієнт повертається до звичного способу життя.

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.