Блог

Допомагаємо жінкам стати щасливими та більш успішними!

24 черв.

Успішний досвід використання пластичної хірургії в МЦ «МЕДХАУЗ»

До пластичного хірурга люди приходять з певним комплексом, якого хочуть позбутися. Трапляється й так, що для інших їхні недоліки непомітні, але нашим пацієнтам неодмінно потрібні зміни.

Тож наше першочергове завдання полягає у тому, аби проблему, якої пацієнт хоче позбутися, вирішити максимально якісно хірургічним шляхом. Аби очікування пацієнта співпали з нашими можливостями.

При підготовці до операції ми даємо можливість пацієнтам оцінити усі ризики і приблизно побачити результат пластики. Для цього використовуємо комп'ютерне моделювання.

«Я прийшла до вас, адже у мене все життя були маленькі груди, а я завжди хотіла більших». Здебільшого з такими словами до нас приходять жінки, розповідає лікар-хірург Іван Старик.

Після операції наші пацієнтки виходять зовсім іншими людьми. І ці нові люди, які отримали те, що хотіли, щасливі. Наші пацієнтки стають більш впевненими. Навіть більше, жінки беруть участь у конкурсах краси, їхні фото можна побачити на обкладинках глянців.

І таких прикладів в Івано Франківську чимало, каже Іван Старик. Адже впевненій людині легше досягти успіху.

«Бажання збільшити груди не покидало мене кілька останніх років. Я відчувала невпевненість у собі через маленький бюст. Тож почала ретельно шукала фахівця,який би зробив все саме так, як потрібно мені. І я його знайшла у МЦ «МЕДХАУЗ», - розповідає 35-річна Анна.

Після операції, каже Анна, вона почала дивитися на світ зовсім іншими очима і більше брати від життя.

А ще жінка уже вдруге стала мамою

Copyright © 2020 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.