Блог

60 секунд щоб урятувати життя! Раннє виявлення раку ротової порожнини.

08 лип.

Хоча рак ротової порожнини - це візуальна форма раку, але у 70-80% його виявляють на ІІІ-IV стадіях захворювання.

Смертність протягом 1 року з моменту виявлення поступається місцем лише таким важкодоступним та дороговартісним для діагностики локалізаціям злоякісних новоутворень як рак печінки, рак підшлункової, рак мозку, шлунку, стравоходу.

Регулярні обстеження, тобто, скринінг слизової оболонки рота є важливим кроком для раннього виявлення хвороби, таким чином підвищується успішність лікування до 90%.

Скринінг слизової рота займає близько 2-х хвилин і включає:

—    візуальний огляд голови та шиї;

огляд порожнини рота за допомогою  методу аутофоюоресценції.  

Для цього ми використовуємо окуляри «GOCCLES». Ця методика дає можливість виявити ракові ураженн, що є невидимі для неозброєного ока.

Все геніальне - просте!

В основі принципу дії окулярів GOCCLES® лежить явище аутофлюоресценції.

Завдяки спеціальній системі фільтрів, окуляри розширюють оптичні можливості людського зору.

Аутофлюоресцентне випромінювання притаманне клітинам  здорової слизової порожнини рота. А в клітинах уражених диспластичними процесами – відсутнє.

Огляд триває всього 60 секунд, не потребує додаткових речовин та приладів крім світла фотополімерної лампи.

При опроміненні слизової  синьо-фіолетовим світлом довжиною хвилі 440-490 нм (світло фотополімерної лампи) виникає явище аутофлюоресценції завдяки тому, що так звані флюорофори збуджуються і випромінюють зелене світло довжиною хвилі близько 515 нм.

Візуальний огляд порожнини рота неозброєним оком може виявити лише невелику частину спектральних характеристик, що відрізняють здорову тканину від хворої. А використання окулярів GOCCLES® дає можливість виявляти ракові ураження в ротовій порожнині, невидимі для неозброєного ока.

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.