Блог

Вагітність - як і коли ставати на облік у Івано-Франківську

05 квіт.

Вагітність – це особливий етап в житті кожної жінки. В цей період відбуваються значні гормональні перебудови, зміни на фізіологічному та психологічному рівнях, зароджується нове життя і це є певним стресом для організму вагітної.

Впродовж 40 тижнів вагітності жінку часто турбують запитання: « А чи все гаразд з малюком?», «А чи добре протікає вагітність?», «А коли ознаки вагітності є загрозливими для малюка?».

І саме в цей період вагітна потребує особливої уваги та належного медичного ведення вагітності. Для того, аби цей період вагітності пройшов максимально комфортно, наші лікарі акушер-гінекологи готові надати Вам кваліфіковане ведення всього періоду вагітності – від зачаття до пологів. Правильно обрана медична клініка та досвідчені фахівці є запорукою благополучного перебігу вагітності, а налалі і пологів.

У МЦ "Медхауз" всі консультації лікарів та обстеження проходять без черг, за індивідуальним записом. Ми дотримуємось настанов МОЗ України по веденню вагітних, а саме:

  • стандартні обстеження: ВІЛ, RW, вірусні гепатити, ТORCH інфекції, визначення групи крові, резус приналежності, ЗАК, ЗАС, біохімічний наліз крові, коагулограма та інші, при потребі;
  • комплексний огляд гінеколога, взяття необхідних мазків, кольпоскопія;
  • скринінгові біохімічні обстеження І та ІІ триместрів;
  • УЗД скринінги І, ІІ та ІІІ триместрів, цервікометрія, доплерометрія, БПП, КТГ та додаткові обстеження при необхідності.
  • консультації суміжних спеціалістів: терапевт, ЛОР, ендокринолог, окуліст; стоматолог за місцем проживання.

Наші спеціалісти акушер-гінекологи завжди готові відповісти на всі ваші запитання, тож ви маєте можливість зв’язатись з ними в будь-який час.

Коли саме ставати на облік?

Рекомендовано до 10-12 тижня вагітності, а за потреби можна і з 6 тижня. Кількість візитів при фізіологічній вагітності становить 8-10 за весь період вагітності, але може бути індивідуальна програма при ускладненій вагітності.
Спеціалісти нашої клініки потурбуються про те, щоб вагітність протікала фізіологічно, емоційно комфортно для Вас та малюка.

У нас Ви можете відвідувати лікаря з рідними та при кожному плановому УЗД ми можемо зробити 2D фото, щоб Ви змогли зберегти моменти розвитку малюка. Всі результати обстежень та консультації лікарів вносяться у обмінну карту, яка залишається у вас на руках – так званий «паспорт вагітної». В 30 тижнів Ви отримаєте листок непрацездатності чи довідку про вагітність та пологи.

Під час ведення вагітності наші акушер-гінекологи розкажуть про правильне харчування під час вагітності, особливості грудного годування, ознаки початку пологової діяльності, пологи та післяпологовий період і, звичайно, психологічну підтримку на всіх етапах вагітності.

Вагітність – шлях протяжністю 40 тижнів!

Ми маємо досвід ведення вагітності, тому довірте цей шлях нам!

Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.