Лікування фімозу

ЛІКУВАННЯ ФІМОЗУ

phimosis.jpg
Лікування фімозу

Лікування фімозу

Причини та симптоми фімозу.

Фімоз - це неможливість оголити головку статевого члена внаслідок надмірного звуження крайньої плоті. Фімоз може бути вродженим або набутим, при чому перший вид зустрічається частіше. Вроджений фімоз найчастіше усувається за допомогою обрізання ще в дитинстві.

Набутий фімоз - це наслідок запальних процесів або інфекцій статевого члену. Оптимальний спосіб уникнути гострозапального процесу при фімозі - своєчасно проконсультуватися з урологом та зробити обрізання.

 

Можливі причини фімозу:

 • травма статевого члену, яка призводить до утворення рубцевої тканини. В цьому випадку відбувається звуження крайньої плоті
 • баланопостит - захворювання, яке також призводить до запалення і утворення рубцевої тканини на статевому члені, потім - фімозу
 • генетична схильність до фімозу внаслідок недостатньої кількості сполучної тканини в організмі

Фімоз у дітей часто з'являється через склеювання головки статевого члену і внутрішньої частини крайньої плоті.

Найбільші неприємності фімоз заподіює з початком статевого дозрівання - з моменту появи ерекції. Статевий член збільшується, крайня плоть болісно натягується - фімоз проявляє себе повною мірою.

З початком статевого життя і активної мастурбації фімоз може посилюватися - тертя головки через крайню плоть неможливе, тому сексуальне життя нерідко приносить суцільну біль. Мікророзриви, які неминучі при ерекції, додають до фімозу запальні процеси і утруднену особисту гігієну - прекрасне середовище для розвитку інфекцій.

 

Наслідки фімозу: так чи потрібно обрізання?

Для хлопчиків основна небезпека фімозу - ускладнена особиста гігієна та регулярні запальні процеси. Якщо до настання статевого дозрівання існує можливість самолікування фімозу, то згодом це стає неможливим. При яскраво вираженому фімозі можуть з'являтися проблеми з сечовипусканням, як наслідок - з нирками.

При статевому дозріванні фімоз посилюється активним статевим життям і онанізмом. Саме тому в більшості випадків обрізання - єдиний виправданий спосіб усунення фімозу.

Години роботи

 • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
 • Субота 9:00 - 16:00
 • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!

Ціни на послуги з урології

 • Оперативне лікування фімозу

  від 10 000 грн

 • Розсічення або вправлення при парафімозі

  4000 грн

Інші послуги та ціни з урології

Copyright © 2023 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.