Подологія

ПОДОЛОГІЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

podology.jpg
Подологія в Івано-Франківську

Подологія в Івано-Франківську

Подолог – це кваліфікований фахівець, який займається здоров'ям ніг.

Подологію (подіатрію) вивчають як окрему дисципліну в Великобританії, Німеччині, США, Канаді, Новій Зеландії та Австралії.


Діабетична стопа

При діабеті ноги потребують особливо делікатного догляду так, як будь-які рани погано гояться, навіть маленьке пошкодження може привести до нагноєння і тяжких наслідків. Найчастіше це викликано порушенням циркуляції крові в судинах нижніх кінцівок. Шкіра стоп стає більш уразливою через нестачу харчування. Порушується провідність нервів в ступнях від хронічно підвищеного цукру (сенсорна нейропатія) і діабетики перестають відчувати будь-які дії на шкіру - високу температуру, холод, тиск, біль. Шкіра суха і схильна до утворення тріщин, які в свою чергу, можуть перетворюватися в виразки.

Апаратний педикюр, з використанням спеціально розробленої косметики і фрез, підходить ідеально для обробки діабетичної стопи. Особливістю апаратних методик, є те, що шкіра не травмується, а залишається гладкою і шовковистою. Крім того, подолог підбере індивідуальні засоби захисту від тиску, тертя і знижують навантаження на проблемні ділянки ніг.

 

Врослі нігті

Це досить поширена проблема. На сьогоднішній день існують методики не потребують хірургічного втручання. У подології приділяється особлива увага для корекції врослих нігтів. Виходом є індивідуальні коригувальні системи ортоніксіі. При установці вдається відразу ж лікувати запальний процес і зняти хворобливі відчуття.

Установка скоби або пластини безболісна і абсолютно гігієнічна процедура.

Після установки можна приступати до своєї роботи, навчання, занять спортом.

Немає ризику для людей з поганою згортанням крові і діабетиків.

Системи можна встановлювати при наявності запалення пальців від вростання нігтів в будь-якій стадії.

Можливо одночасно лікувати грибкову інфекцію нігтів і шкіри.

Після лікування:

 • ніготь не відшаровується від нігтьового ложа
 • не залишається шрамів
 • не виникають рецидиви

 

Тріщини на п'ятах

Біль, дискомфорт від тріщин на п'ятах явище дуже неприємне. Крім того вони стають вхідними воротами для інфекцій.

Причин утворення тріщин дуже багато і кожен випадок розглядається індивідуально. Це може бути проявом самостійної патології і так же наслідком якого-небудь хронічного захворювання Найчастіше виникнення тріщин пов'язано з неправильним педикюром (зрізання розмоклої шкіри).

Подолог проводить професійну обробку кожної тріщинки, звільняючи краю від мертвих клітин спеціальними фрезами без болю і ран. Після чого накладаються стерильні пов'язки з заживляющими кремами. Це дає гарантований результат, щоб уникнути рецидивів.

Якщо тріщини на п'ятах з'явилися від внутрішньої хвороби, то позбутися від них буде можливо, усунувши причину, тобто, вилікувавши хворобу. Але своєчасна і професійна обробка тріщин допоможе впорається з проблемою набагато швидше і безболісно. Так само подолог індивідуально допоможе підібрати засоби для домашнього догляду за проблемними місцями стоп.

 

Мозолі і натоптиші

Через підвищену навантаження на стопу, тиску і натирання утворюються, вкрай неприємні і болючі ущільнення ороговілої шкіри, які в свою чергу, роблять ходьбу нестерпним. Багато хто намагається позбутися від них в домашніх умовах або за допомогою звичайного педикюру в салоні, але мозолі з'являються знову і від цього збільшуються в розмірах ще більше.

Ефективність обробки мозолів і натоптишів в подологічному кабінеті дозволяє за короткий час вирішити цю проблему і забути про неї. При цьому шкіра стає еластичною і оздоровленою.

 

Грибок нігтів, стопи

Заразитися грибком дуже легко, а позбутися його непросто!

Травми, пошкодження нігтів і шкіри на тлі загального зниження імунітету, часто призводить до зараження грибковою інфекцією, які викликають паразитарні грибки. Тільки після проведення лабораторних аналізів можна з упевненістю стверджувати наявність або відсутність грибкового ураження. Видимі оком зміни абсолютно не достатні для установки правильного діагнозу. Чи пов'язано це з хронічними захворюваннями або просто травмою нігтя.

Професійні знання та навички, якими володіє подолог, дозволяють прийняти правильне рішення і індивідуально, в кожному окремому випадку, розробити комплекс заходів для того, щоб позбавити Вас від цієї неприємності.

 

 

Години роботи

 • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
 • Субота 9:00 - 16:00
 • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!

Ціни на послуги з подології

 • Первинна консультація

  400 грн

 • Повторна консультація

  250 грн

 • Подологічний догляд за стопами

  від 270 грн

Copyright © 2023 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.