Блог

26 мая 2023

Рак є одним з найпоширеніших та небезпечних захворювань сучасності, яке вимагає комплексного підходу до діагностики, лікування та профілактики. За допомогою передових генетичних досліджень, медицина зрозуміла, що наші гени відіграють важливу роль у виникненні ракових захворювань. Розглянемо роль генетичних досліджень у попередженні раку та їх вплив на індивідуальну діагностику та лікування.

12 мая 2023

У сучасному світі досить часто можна почути про процедуру збільшення губ. Сьогодні збільшення губ є досить популярною процедурою серед жінок. Однак, зі зростанням попиту на цю процедуру з'являється також і багато міфів щодо її безпеки та ефективності. У цій статті ми розглянемо найбільш поширені міфи про збільшення губ та дізнаємося, що ж насправді стоїть за цією процедурою.

27 апр 2023

За останні кілька років поширеність вірусу папіломи людини зросла в 10 разів. Це означає, що небезпека захворіти на рак шийки матки збільшилася приблизно в тій же пропорції.

Вірус папіломи людини - це захворювання, що передається статевим шляхом, а також за тісного контакту шкіри й слизових.

Більшість випадків раку шийки матки пов’язані з вірусом папіломи людини, який передається статевим шляхом, а також за тісного контакту шкіри й слизових.

19 апр 2023

Меланома - це один з найбільш небезпечних видів раку шкіри, який може бути летальним, якщо її не виявлено та не вилікувано вчасно. Тому важливо знати, які ознаки можуть свідчити про розвиток меланоми та як її запідозрити.

Меланома - це злоякісна пухлина, яка розвивається в клітинах, що виробляють пігмент меланін. Цей тип раку шкіри зазвичай починається зі змін на поверхні шкіри. Основні ознаки меланоми включають зміну форми, розміру, кольору та поверхні зміни.

Найбільш небезпечним аспектом меланоми є те, що вона може швидко поширюватися по всьому організму через лімфатичні та кровоносні судини.

12 апр 2023

Арістотель писав : «Краса полягає в величині та порядку».

З розвитком науки та впровадженням в практику сучасних безкровних технологій, в останні роки з’явився новий швидко прогресуючий напрям естетичної медицини – ортопедична косметологія.

Завдяки ортопедичній косметології, ми допомагаємо людям досягати таких змін зовнішності, які раніше здавались лише мріями.

Copyright © 2023 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.