Блог

19 янв 2023

Що ж за захворювання рак?

Рак – це велика група онкологічних захворювань, для яких характерний швидкий та неконтрольований ріст клітин, що утворюють пухлину.

Відсутність лікування призводить тільки до одного результату – загибелі хворого.

13 янв 2023

Нерегулярне харчування, переїдання, зловживання жирною їжею і алкоголем – всі ці фактори є причиною запалення підшлункової залози.
За останнє десятиріччя панкреатит значно помолодшав. Хвороба зустрічається аж в 3 рази частіше у молодих людей та підлітків, ніж раніше. Саме тому важливо знати, які симптоми вказують на захворювання, та вчасно його попередити.

Панкреатит – це запалення тканин підшлункової залози, яке супроводжується порушенням відтоку її секрету. Захворювання розвивається на фоні поганої прохідності вивідних проток при підвищеній активності ферментних систем.

06 янв 2023

Кашель, нежить, неприємні відчуття в горлі – це симптоми гострих респіраторних інфекцій, що часто зустрічаються в зимовий період. Більшість людей хворіють на ГРВІ 2–4 рази на рік. У холодну пору року люди хворіють частіше, багато хто ігнорує постільний режим, ходить застудженим на роботу, і нерідко така недбалість призводить до серйозних ускладнень захворювання.

01 янв 2023

Найчастіша проблема, яка пов’язана з дискомфортом, і з якою жінки звертаються до гінеколога – це вагініт.

Дане захворювання впливає на якість інтимного життя та самопочуття жінки в цілому. Запущений вагініт нерідко призводить до ускладнень, від впливу на менструальний цикл до безпліддя.

Вагініт (або кольпіт) – це запалення піхви. Найчастіше кольпіт розвивається вторинно: запальний процес поширюється на піхву з шийки матки або з вульви.

23 дек 2022

Варикоцеле — це захворювання чоловічої сечостатевої системи, яке характеризується патологічним розширенням вен в сім'яному канатику і яєчку. Однією зі складових чоловічого здоров'я є здоров'я його репродуктивної системи. Урологічні проблеми можуть турбувати чоловіків різного віку, включаючи новонароджених хлопчиків, дітей дошкільного віку, підлітків і зрілих чоловіків.

Однією з найпоширеніших патологій чоловічої репродуктивної системи є варикоцеле.

Copyright © 2023 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.