Блог

23 фев 2024

Холецистит, одне з найпоширеніших захворювань шлунково-кишкового тракту! На захворювання страждають близько 10 % населення.

У 96% хворих камені утворюються в жовчному міхурі і викликають запалення його стінки. Тому коли говорять про жовчнокам’яної хвороби, мають на увазі перш за все холецистит.

01 фев 2024

Зараз, рак – одна з найдосліджуваніших хвороб людства. І найважливіше, що нам варто знати – наші сили поступово зрівнюються!

Лікування раку – комплексний процес.

Медицина довго мріяла про "чарівну пігулку від цієї хвороби", але ми наблизились до лікування онкозахворювань лише тоді, коли зрозуміли: єдиного препарату не існує – бо немає універсального типу раку.

19 янв 2024

ПАП-тест методом рідинної цитології є неінвазивним методом дослідження клітин шийки матки на зміни, які можуть вказувати на передракові стани або рак.

ПАП-тест (тест Папаніколау) – це дослідження, відоме кожній жінці, яка турбується про своє здоров’я і регулярно проходить огляди у гінеколога.

15 янв 2024

Жовчнокам'яна хвороба (ЖКХ) -  це захворювання, яке характеризується утворенням каменів у жовчному міхурі та/або в жовчних протоках.

За даними ВООЗ, кожен десятий житель Землі стикається з цією хворобою.

За останні роки ця хвороба «цивілізації» значно помолодшала і діагностується тепер не лише у людей середнього і старшого віку, але і у дітей.

29 дек 2023

Одним з важливих аспектів сучасної ортопедичної хірургії є подовження і корекція осі нижніх кінцівок.

Це хірургічні втручання, спрямовані на виправлення або зміну довжини та положення кісток у стопі та гомілці. Даний метод є надзвичайно важливим в лікуванні вроджених чи набутих вад структури нижніх кінцівок, які можуть впливати на здоров'я та функціональність опорно-рухового апарату.

Одним з головних завдань косметичної хірургії є надання пацієнту впевненості, що результат операції буде позитивним.

Copyright © 2024 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.