Цистит

ЦИСТИТ

cystitis.jpg
Як лікувати цистіт?

Як лікувати цистіт?

Цистит – це запалення слизової оболонки сечового міхура. Найбільш частою причиною виникнення циститу є мікробний фактор, переважно кишкова паличка, стафілококи, ентерококи.
Цистит часто є першим проявом аномалій розвитку, сечокам,яної хвороби, пієлонефриту, пухлин сечових шляхів та сечостатевих органів.

Хронічний цистит є ускладненням наявного захворювання сечового міхура, сечівника, нирок та статевих органів (дивертикул, пухлина, камінь, сторонні тіла та нервово-м’язова дисфункція сечового міхура, стриктура сечівника, рак та доброякісна гіперплазія передміхурової залози, простатит, уретрит, хронічний пієлонефрит, туберкульоз), цукрового діабету, опущення піхви, хронічних запальних захворювань жіночих статевих органів.

До факторів виникнення циститу відносяться:

  • наявність патологічної мікрофлори
  • порушення відтоку сечі
  • аномалії розвитку
  • розлади кровообігу в органах малого тазу
  • порушення ритму сечовипускання

Виділяють первинний цистит та вторинний, як ускладнення існуючих захворювань або аномалій сечостатевих органів.

За причиною виникнення – інфекційний (неспецифічний та специфічний), хімічний, променевий, медикаментозний, алергічний та термічний цистит. За перебігом – гострий та хронічний (латентний, рецидивуючий). За розповсюдженістю процесу – тотальний і вогнищевий. За характером і глибиною змін стінки при гострому циститі – катаральний, фолікулярний, геморагічний, виразковий та некротичний, при хронічному – на інкрустуючий, поліпозний, кістозний, виразковий та інтерстиціальний.

Діагностика у медичному центрі «Медхауз» полягає в ретельному зборі анамнезу, здачі аналізів крові та сечі, бактеріологічний посів сечі, ультразвуковому обстеженні нирок, сечового міхура та матки з придатками, при хронічному-цистоскопія, якщо є виділення-обстеження на захворювання які передаються статевим шляхом з консультацією гінеколога.

Отже, Ви не можете довго тримати сечу, часто мочитесь вдень малими порціями, вночі ходите 2-3 рази, турбують болі внизу живота, часті та болісні позови до сечовипускання, забули коли останній раз були в театрі чи кіно, прив , язані до туалету.

Якщо Вам знайома така ситуація – тоді Вам до нас! Ви можете, у зручний для Вас час, записатися на прийом до нашого лікаря уролога за телефонами:
+38 (050) 44-22-103
+38 (068) 44-22-103
+38 (0342) 7-66-103 

Ми повинні допомогти Вам усунути проблему, яка заважає Вам повноцінно жити!

Дякуємо, що довіряєте нам, медичний центр «Медхауз»!

Години роботи

  • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
  • Субота 9:00 - 16:00
  • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!
Copyright © 2021 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.