Здорова та красива шкіра, завжди

Як провести відпустку, щоб завдати шкірі як найменше шкоди, та не втратити її природної краси!?

Літо, практично кожна жінка в деталях обдумує куди поїхати на вакації, 80% вибору – це море, пляж та тепле літнє сонечко. Але чомусь не кожна задумується як правильно підготувати шкіру до прийому сонячних ванн.

Фахівці нагадують надмірна інсоляція призводить до старіння шкіри, адже якщо вона незахищена, то зморшки з’являються передчасно.

Косметолог Христина Сидорук, каже, готувати шкіру потрібно вже за декілька місяців до поїздки, зволожуючи її. Не зайвими процедурами також будуть і чистка лиця, мезотерапія та біоревіталізація. Також фахівець нагадує, креми від засмаги потрібно наносити за 15-20 хвилин перед виходом на пляж, адже саме стільки часу потрібно, щоб він почав захищати вашу шкіру. Лице варто ховати від сонця.

Креми для засмаги варто купляти виключно в аптеках, або спеціалізованих магазинах, обов’язково звертаючи увагу на термін придатності. Засіб потрібно підбирати під колір вашої шкіри, але при цьому враховуючи також і країну куди ви їдете та її середовище. Адже чим світліша шкіра тим менше вона захищена. Христина Сидорук зауважує, куплені креми потрібно випробовувати ще у дома перед поїздкою, адже є всі шанси, що він може викликати алергічний висип. Тоді потрібно звернутись до лікаря, але ні в якому разі не лікувати захворювання самостійно. Якщо ж висип з’явився вже під час відпочинку і немає можливості відвідати професіонала, то придбайте дезінтоксикаційні або гістамінні препарати (проти алергічні, виводять токсини). Вони допоможуть при контактному дерматиті чи харчовій алергії.

Тож до моря рекомендується підготуватись, це дасть вам можливість відпочивати з насолодою.

Не варто забувати про те що дбати про свій зовнішній вигляд потрібно завжди, але особливу уваги потрібно приділяти після повернення з відпочинку. Є два дієвих способи які в цьому вам допоможуть: без ін’єкційний та ін’єкційний.

Без ін’єкційний: зволожуючі маски на основі гіалуронових кислот, ультра звукові та механічні чистки лиця. Корисним буде також карбоновий пілінг.

Ін’єкційні: біоревіталізація, введення підшкірно гіалуронової кислоти, таких процедур потрібно від 3 до 5. Дієвим також є і інший спосіб – мезотерапія, вводяться вітаміни, мікроелементи та колаген. В середньому потрібно пройти 7 процедур.

Косметолог Христина Сидорук нагадує і про внутрішню терапію відновлення, а саме про прийом вітамінів групи В, які допомагають регенерації шкіри. Але зауважте, спосіб оздоровлення потрібно обирати зважаючи на вік.

Якщо ж у вас після засмаги почала лущитись шкіра, допоможуть пілінг, зволожуючі маски та креми. Фахівець  застерігає, потрібно ховати від сонячних променів шкіру схильну до висипів, адже оманливою є думка  про те, що від сонця все пройде. В таких випадках шкіра висушується і висип справді проходить на короткий час, але вже через декілька днів вона навпаки загострюється, причинами цього є посилене виділення сальних залоз.

Якщо ж під час відпустки ви поранились, потрібно негайно обробити рану дезінфікуючим розчином, та прикрити пошкоджену ділянку. Це убереже вас від потрапляння у неї різних видів грибків, інфекцій.

Пам’ятайте, за шкірою потрібно доглядати в усі періоди року. Зимою потрібно наносити живильні креми, а влітку зволожувати шкіру, але не рекомендується  користуватись зволожуючим кремом взимку, адже це може призвести до обмороження.

Косметолог Христина Сидорук та весь колектив медичного центру «Медхауз» бажає вам спокусливої засмаги та здорової шкіри.