ЯК НЕ ЗАХВОРІТИ ОСІННЮ

З осінню приходить не тільки похолодання, а й загроза захворіти різноманітними вірусами. Як уберегти себе від небажаних захворювань та завжди, незалежно від погоди, залишатись здоровими?! Зміна температури повітря, надмірна вологість викликають часті недуги, які в більшості проходять без ускладнень, якщо у вас звичайно немає хронічних захворювань.

Кожного осінньо-зимового сезону активізуються патогенні мікроорганізми, найнебезпечнішим є вірус.

При зараженні вірусом, активізується умовно-патогенна флора, яка є у організмі людини, з’являються різноманітні хвороби. Найуразливішими зонами є ніс, додаткові пазухи носа (фронтальна, етмоідальна, сфероїдальна та гайморова) та мигдалики. Складніше за все проходить захворювання етмоідальних, сфероїдальних пазух, з’являться кашель, охриплість голосу, закладеність носа, також виникає тубоотит, середній отит, а лікування антибіотиками, в цьому випадку, не завжди дає позитивний результат. Адже щоб дослідити певний вірус, розповідає ЛОР медичного центру «Medhouse» Юзифишин Марія Володимирівна, потрібно від 10 до 12 років, за цей час вірус мутує, тому розроблені ліки не є ефектними. Переживати з цього приводу не варто, адже стимуляція та укріплення імунітету, допоможуть адаптувати організм і зроблять його несприятливими до вірусів.

Віруси активізують умовно-патогенну флору організму, а саме бактерії стрептококку гемолітичного в результаті з’являються ангіни, гаймориту, етмоїдиту. Ускладненням яких є ревмокардит, ревмоартрит, гломерулонефрит.

Вразливими до захворювань вірусом є абсолютно всі, каже лікар, але діти є найуразливішими адже у них ще не сформована імунна система.

Тому при перших проявах тих чи інших вірусних захворювань потрібно відразу ж звертатись до отоларинголога (ЛОР) радить Марія Володимирівна, адже не всі медичні препарати куплені в аптеці для самолікування можуть допомогти, інколи ж навпаки, можуть зашкодити.

Отоларинголог медичного центру «Medhouse» Юзифишин Марія Володимирівна, запевняє, щоб не хворіти в осінньо-весняний період потрібно насамперед слідкувати за раціоном харчування, адже він повинен бути збалансованим, не піддаватись стресовим ситуаціям, одягати тільки теплі речі з натуральних тканин, щоб запобігти переохолодженню. Якщо не дотримуватись цих порад імунітет ослаблюється і можливість захворіти збільшується  у декілька раз.

Ще однією важливою складовою вашого здоров’я, каже Марія Володимирівна, є регулярна консультація лікаря отоларинголога, як мінімум 1 раз у пів року. Яку повинні пройти абсолютно всі люди. Визначивши ваш стан здоров’я лікар допоможе вам, уникнути небажаних хворіб.

Медичний центр «Medhouse» та лікар отоларинголог Юзифишин Марія Володимирівна бажають вам міцного здоров’я та якнайменше стресових ситуацій!