Воскова епіляція

Красива і ніжна шкіра, за запорука впевненості в собі, кожної жінки. Якби не одне «але», і це знайомо всім, небажане волосся. Століттями жінки прагнули очистити своє тіло від зайвого волосяного покриву, щоб виглядати ще привабливішими для свої обранців. І вони таки знайшли спосіб, ним став віск. З його допомогою видаляли волосся з усіх частин тіла, як це роблять і досі.

У наш час епіляція воском набула такої популярності, що її використовують як жінки так і чоловіки, адже цим методом можна видалити небажану мохнатість як на маленьких та і великих зонах тіла. Сама процедура не з приємних, адже віск розігрівають до 40, або 60 градусів (все залежить від товщини волосин), теплий віск наносять на вибрану ділянку покриваючи його спеціальною смужкою. Коли віск повністю застиг на вашому тілі, його різким рухом відривають. Після чого шкіру зволожують спеціальним після епіляційним, заспокійливим кремом.

Після цієї процедури косметологи медичного центру «Medhouse» не рекомендують засмагати, відвідувати солярій, користуватись засобами на спиртовій основі, або скрабами, адже це може подразнювати вашу шкіру і виникне почервоніння, або висип. Щоб шкіра мала природній вигляд, краще за все, 2-3 години після процедури прийняти теплий душ (ні в якому разі не гарячий), і наносити на тіло заспокійливий крем, який містить пантенол.

Протипоказань для епіляції є чимало:

  • варикозне розширення вен,
  • порушення шкірного покриву,
  • цукровий діабет,
  • захворювання серця,
  • опіки,
  • новоутворення на шкірі, та ін.

Тому перед тим як вибирати саме цю процедуру, переконайтесь, що ваша шкіра без висипів і у вас немає вище перелічених захворювань шкіри.

Фахівці медичного центру «Medhouse», розповідають, що воскова епіляція – це чудовий вибір для тих, хто хоче позбавитись від небажаного волосся, та не переживати, що з’явиться подразнення, як це часто буває після гоління! До того ж процедура недорога, а саме головне ефективна.