Ведення вагітності у медичному центрі Medhouse!

Вагітність – це прекрасно! Вагітність – це кожний день із змінами та новими відчуттями! Вагітність – це 280 днів або 40 тижнів.

     Вагітність – це 9 місяців під наглядом, турботою та опікою. Дуже важливо, щоб мама та дитина ввесь цей час знаходилася не тільки під крилом у рідних людей, а й під спостереженням фахівців.  Це дає можливість уникнути різних ускладнень, що можуть трапитись на шляху «вагітність».
Супровід вагітних в Івано-Франківському медичному центрі “Медхауз”  – це комплексне спостереження за здоров’ям мами і майбутньої дитини, яке починається з моменту встановлення факту вагітності і триває впродовж 9 місяців. На варті спокою та гарного самопочуття наших пацієнток стоїть команда висококваліфікованих лікарів акушер-гінекологів разом з фахівцями інших медичних спеціальностей.

          Між іншим: « Розташування живота (високо чи низько), його форма (круглий або “загострений”) жодним чином не пов’язані зі статтю дитини. Це залежить виключно від особливостей фігури вагітної жінки.» 

         Гінекологічне відділення нашого медичного центру “Медхауз” дає змогу майбутнім мамам мати висококваліфікований супровід всю вагітність. Для Вас ми створили спеціальну програму, яка сприяє здоровому протіканню вагітності, а не витраті коштів. Ми розробили все так, аби ввесь період виношування приносив Вам та майбутньому потомству тільки радість.
Цікаво: «Ввівторок популярний день для народження дітей. Вчені досліджували динаміку народження дітей і виявили – найбільше дітей народжується у вівторок. Найменше дітей народжується в суботу або неділю»
Ви часто задаєтесь питанням коли і як часто потрібно робити УЗД під час вагітності ?

         Медичний центр “Медхауз” дасть Вам відповідь вже зараз:ультразвукове дослідження робиться практично всім вагітним жінкам, причому неодноразово. Перше УЗД зазвичай виконується на ранніх стадіях вагітності, так звана діагностика вагітності. Упродовж перших 12 тижнів вагітності, відбувається Ваше перше побачення з малюком за допомогою ультразвукової діагностики.

        На першому УЗД Вам скажуть, скільки діток ви очікуєте, виміряють основні показники, послухають серцебиття. Друге УЗД робиться між 10 і 14 тижнями вагітності, третє – між 20 і 24, і потім – між 32 і 34 тижнями.

       Довіртесь нам, адже ми турбуємось про Вас! З любов’ю, Ваш  медичний центр “Медхауз”!