Той, хто береже здоров’я наших дітей

Діти – найдорожчий скарб у житті кожної люблячої матері та батька. Тому не дивно, що дорослі піклуються про їхній добробут та розвиток, невід’ємним елементом яких є здоров’я. Перший лікар кожного малюка – педіатр. Він турбується про маленьку людину від самого її народження і оберігає дитячий організм від різноманітних захворювань. Головним в роботі цього спеціаліста є вміння вчасно виявити недугу, провести її профілактику та лікування.

 

     Лікар-педіатр – фахівець, який повинен мати не тільки високу кваліфікацію, але й вміти дарувати дітям позитивні і приємні емоції, щоб викликати в них довіру до себе та своєї професії. Якщо малеча почуватиметься комфортно на прийомі у лікаря, то вона не буде боятися і плакати, що полегшить проведення обстеження і дозволить здійснити якісну діагностику фізичного стану дитини. У сучасній клініці «Медхауз» створено найкращі умови для виявлення та лікування різних дитячих захворювань.

     Що лікує педіатр?

     В обов’язки дитячого лікаря, насамперед, входить своєчасна та професійна діагностика будь-якого порушення нормального стану здоров’я дитини, адже захворюванню завжди легше запобігти, ніж потім його усунути.

     У медичному закладі «Медхауз» педіатр успішно лікує:

  •  інфекційні захворювання (грип та ГРЗ, дизентерію, коклюш, кір, краснуху, скарлатину, вітрянку, свинку і т. д.);
  • проблеми з травленням та імунітетом;
  •  неускладнені прояви алергії тощо.

     У разі необхідності фахівець скеровує маленького пацієнта до лікаря вузької спеціалізації і контролює загальний хід лікування. Наприклад, якщо у дитинки виявили проблеми із серцем, то її направляють до кардіолога, якщо із зором – до офтальмолога.

     Що включає в себе прийом педіатра?

     Прийом медичний працівник розпочинає зі збору анамнезу (отримує інформацію про захворювання дитини, вивчає скарги, історію хвороби), проводить огляд. Після первинної консультації педіатр виписує направлення на проведення необхідних лабораторних досліджень. Після діагностики лікар проводить повну консультацію стосовно стану здоров’я дитини і за результатами обстеження, у разі потреби, призначає відповідне лікування.

     У медичному центрі «Медхауз» лікарі відповідально відносяться до здоров’я своїх пацієнтів і готові надати свою фахову допомогу у будь-який час доби. В разі необхідності, завжди можна викликати педіатра додому.

     Коли йти на прийом до педіатра?

     Педіатр – це лікар, який контролює здоров’я дитини від самого її народження. Особливо важливим є перший рік життя немовляти, тому в цей період спеціалісти радять проходити обстеження у лікаря щомісяця, щоб уникнути можливих захворювань і при прояві перших же симптомів провести їх профілактику, адже будь-які нездужання у такому маленькому віці можуть негативно відобразитися на здоров’ї вже дорослої людини. Крім того, періодичний нагляд педіатра допоможе виявити різні відхилення у розвитку дитини та вчасно їх відкоригувати. Під час такого планового прийому лікар проводить зважування, вимірювання зросту та огляд малюка. Після досягнення немовлятком однорічного віку навідуватися до дитячого лікаря треба також, хоч і рідше. Приводом для планового візиту до педіатра є вакцинація, а для позапланового – будь-які порушення в роботі організму дитяти. У клініці «Медхауз» дитячий лікар проведе консультацію та підбере найкращий час для імунізації малюка, що значно знизить ризик виникнення можливих ускладнень.

     Вакцинація: за і проти

     Останнім часом лікарі і батьки ведуть палкі дискусії щодо того, робити вакцинацію чи ні. Ця процедура має свої позитивні і негативні наслідки.

     Плюси щеплення:

  •  зменшує ризик інфекційних захворювань;
  • зміцнює імунітет;
  • профілактика захворювань є дешевшою і простішою, ніж їх лікування.

Мінуси:

  • надмірна вакцинація отруює дитячий організм;
  • в окремих випадках викликає сильну алергічну реакцію у немовлят, яка може призвести до смерті.

     Аби щеплення не вплинуло негативно на здоров’я дитини, слід проводити його, використовуючи тільки якісні вакцини. Перед імунізацією необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб він підтвердив, що немає ніяких протипоказань для цієї процедури. Дитинка повинна бути повністю здоровою, в іншому випадку буде заборонено її вакцинувати. Життя – найдорожче, що є у людини, тому його потрібно довірити тільки лікарям-професіоналам. У сучасній клініці «Медхаус» знають, як подбати про здоров’я Вашого малюка! Висока професійність, любов до дітей і хороший досвід педіатра допоможуть зберегти здоров’я немовлятка в найкращому стані, а у випадку виникнення захворювання – успішно його подолати.