Скажіть "Ні!" надмірному потовиділенню вже сьогодні

Ви кожний день витрачаєте багато часу, щоб зменшити надмірне потовиділення!? Змушені постійно переодягатися та витирати піт, який і на додачу, супроводжується неприємним запахом!?

ГІПЕРГІДРОЗ  – це захворювання, що протікає з надмірним неконтрольованим потовиділенням.

Хворі скаржаться на постійне інтенсивне безпричинне потовиділення в ділянці пахв, долонь або стоп.

ЛІКУВАННЯ ГІПЕРГІДРОЗУ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ “МЕДХАУЗ”:

Лікування ботоксом – є на сьогодні одним із найкращих варіантів вибору для осіб, які страждають цим захворюванням. «Чому?», – запитаєте Ви! Тому що, це – мінімальне втручання в організм людини! Це – тривалий ефект впливу, який здатний позбавити людину від цього захворювання.

Припинення надмірної пітливості досягається шляхом переривання нервових зв’язків, через які в потові залози приходить сигнал про виділення поту. На цій властивості ботокса (зупиняти нервові імпульси) заснована терапія гіпергідрозу, яка, не порушуючи природне потовиділення, перешкоджає виникненню пітливості, пов’язаної з психологічними факторами (стрес чи хвилювання). В результаті цього і відбувається лікування гіпергідрозу: залози, не отримуючи стимулу, перестають виробляти піт більше міри.

Лікування пітливості таким методом абсолютно безболісно і безпечно.

Застосування Ботокса при локальному (пахвовому, долонно, підошвенному гіпергідрозі) — надійний спосіб значно поліпшити якість життя у молодих та соціально активних людей.

Дана процедура лікування пітливості користується великою популярністю і проводиться фахівцями нашого медичного закладу щодня.

Противопоказання до проведення процедури у медичному центрі «Медхауз»:

– Запальний та / або інфекційний процес в областях передбачуваних ін’єкцій,

– Прийом певних лікарських засобів,

– Небажано проводити процедуру в перші дні менструального циклу.

– Вагітність.

Лікування гіпергідрозу у медичному центрі «Медхауз»  – це лікування у найкращих спеціалістів Івано-Франківська. Тут дана терапія здійснюється амбулаторно і не вимагає реабілітаційного періоду для відновлення. Після процедури усунення гіпергідрозу пацієнт в той же день може повернутися до звичного способу життя.

Пацієнт зовсім не потіє в оброблених областях впродовж довгого часу, також потовиділення інших ділянок тіла не збільшується.

Лікування пітливості — це така ж елементарна і необхідна процедура, як будь-які інші косметологічні втручання. Якщо є проблема підвищеним гіпергідрозом, не потрібно соромитися! Треба йти до лікаря і починати лікування! З сучасними препаратами і рівнем розвитку косметологічної медицини лікування пітливості стало легко вирішуваною проблемою.

Медичний центр «Медхауз» – це якісь та надійність. Не допустіть, щоб таке не приємне захворювання позбавляло Вас всіх радощів життя!