Шукаєте холтер Івано-Франківськ!?Тоді Вам до нас!

Звичайна схема: ви дізналися, що у вас проблеми із серцем. Скарги на серцебиття і перебої в роботі із цим органом. Ви звертаєтесь до лікаря. Він, в свою чергу, пропонує Вам для діагностики використовувати спеціальний прилад, який називається «холтер». Далі Ви здивовано про себе: «Що це? Вперше про це чую! Мені треба подумати!» Потім дім і запит у пошуковику «Холтер Івано-Франківськ». Незліченна кількість інформації. Ви розгубилися.

     Без паніки! Ми, медична клініка «Медхауз», завжди турбуємось про своїх пацієнтів. Щоб не сидіти в догадках і не шукати «Холтер Івано-Франківськ» ми пропонуємо Холтерівське моніторування ЕКГ, АТ – це один з найбільш інформативних, безпечних, безболісних, доступних методів функціональної діагностики, при якому запис ЕКГ, АТ здійснюється безперервно протягом доби. Для цього використовується спеціальний прилад, що носиться пацієнтом на тілі.

     Сучасний холтер дозволяє ефективно збирати інформацію про стан хворого шляхом цілодобового моніторування. З його допомогою можна виявити безбольову ішемію, діагностувати ІХС, порушеня провідності та серцевого ритму, а також дати оцінку ефективності лікування серцево-судинних захворювань.

     Для людей із вадами серця, а зокрема з хворобою – ішемією, яка зараз так поширена, винайшли спеціальний прилад – холтер. З ним пацієнт комфортно працює чи відпочиває протягом доби, а лікарі отримують достатньо інформації про здоров’я хворого, цілодобово стежачи за монітором.

Ми, як провідна медична клініка «Медхауз», проводимо цілодобовий холтерівський моніторинг. Наш сучасний холтер допомагає лікарям та хворому в швидкому одужанні.

     Не зволікайте, коли у Вас проблеми із серцем. Звертайтесь до нас. Ми збережемо Ваше здоров’я. З любов’ю, медичний центр «Медхауз»!