Професiйна подологiя!

Медицина – всебічна наука, що має величезну кількість напрямків. Назви деяких з них більшості людей, далеких від медицини, навіть не доводилося чути. Наприклад, чи знайомий вам такий фахівець, як подолог? Жінкам, які звикли ретельно стежити за собою, ця інформація буде корисною. Давайте спробуємо розібратися, чим займається цей фахівець, що він лікує, і в яких випадках вас можуть направити до нього на консультацію.

Подологія – це напрямок медицини, який займається повноцінним доглядом за стопою. Вона існує для того, щоб звести до мінімуму ймовірність різних захворювань. Розробляються методики профілактики патологічних змін, захворювань стопи. Якщо ж вони вже є, але знаходяться на ранніх стадіях, подологія допоможе уникнути серйозних наслідків, усунути дискомфорт і істотно поліпшити стан стоп.

Подолог – фахівець, який займається медичним педикюром. У його компетенції знаходиться не тільки гладка шкіра і доглянуті нігтики, але і будь-які захворювання, які можуть відбитися на стані стоп. Лікар-подолог не тільки лікує, а й виявляє будь-які патологічні зміни ще на початковій стадії їх розвитку. Як правило, в цей час ще є ймовірність вирішити проблему коригуванням, не вдаючись до допомоги хірургів або інших фахівців.

Допомога професіонала-подолога у медичному центр«Медхауз» може знадобитися при наявності наступних проблем:

  • деформація ступні
  • мозолі
  • бородавки
  • вростання нігтів
  • тріщини
  • грибкові захворювання
  • гіпергідроз
  • гіперкератоз
  • діабетична стопа

Лікар-подолог – це свого роду сходинка між майстром по педикюру і спеціалістами з медичною освітою (флебологом, ортопедом і іншими). Його сфера діяльності – педикюр, але не такий, як ви звикли виконувати в салоні краси. Тут мається на увазі медичний педикюр, під час якого акуратно видаляються натоптиші, загрубілі старі мозолі, врослі нігті, глибокі тріщини на п’ятах і інші дефекти. Таким чином, подолог допомагає уникнути наслідків і необхідності відвідування інших лікарів.

У цього фахівця, у нашому медичному центрi «Медхауз»  ви можете отримати консультації щодо усунення надмірної пітливості ніг, вирішити проблему врослого нігтя, зробити його протезування й не тiльки це. Подолог розповість вам про всі тонкощі догляду за стопою, допоможе усунути побічні симптоми деяких серйозних захворювань.

Якщо у вас є найменші проблеми зі стопами, зверніться до фахівця. На деякі незначні патології або порушення ви можете просто не звертати уваги. Подолог же своїм досвідченим поглядом відразу визначить наявні проблеми. Він складе для вас індивідуальну схему підходу, яка в подальшому допоможе уникнути більш серйозних проблем