Міостімуляція тіла

Сьогодні існує величезна кількість найрізноманітніших методів, завдяки яким можна коригувати дефекти тіла і зберегти молодість незважаючи на вік.

    Струнке тіло може бути не тільки результатом відмінної генетики або інтенсивних тренувань – сучасні інноваційні методи побудови фігури можуть створювати витончений силует практично без особливих зусиль з боку самої людини.

    Медичний центр «Медхауз» старається тільки для Вас, тому у нашому арсеналі «здоров`я та краси» є процедура, яка називається «міостимуляція».

    Міостімуляція тіла – ефективний метод спалювання жиру і збільшення м’язової маси. У результаті курсу процедур можна значно скоротити запаси жирових відкладень, підвищити пружність м’язів і тканин.

За допомогою проведення струму в товщу м’язової і жирової тканини забезпечується прискорення обмінних процесів, посилюється кровообіг і відтік ліфи з тканин і органів.

    Медичний центр «Медхауз» використовує тільки найефективніші медоти для покращення самопочуття наших пацієнтів.

    Проводиться міостимуляція на спеціальній медичній апаратурі. М’язи прикріплюються електроди, через які подаються імпульси з певними параметрами. Саме вони змушують м’язи людини працювати аналогічно, як і при фізичних вправах. У підсумку, здійснюється підвищення м’язового тонусу, і крім того, спалювання жиру, а в області стимульованої м’язи посилення крово – і лімфообігу.

    Завдяки міостимуляції можна без навантажень зміцнити будь-яку групу м’язів, разом з тим, дана процедура навіть ефективніше, ніж звичайні фізичні вправи. Це пов’язано з тим, що при звичайному фізичному навантаженні в роботу включаються не всі м’язові волокна, а при міостимуляції працюють абсолютно всі м’язові клітини.

    Більш того, міостимуляція тіла дозволяє здійснити роботу м’язів, які розташовані досить глибоко і в звичайних умовах їх розподілити складно.

    Міостимуляція тіла:

• знімає перенапруження м’язів;

• омолоджує тіло;

• активізує крово-і лимфоток;

• відновлює тонус тканин;

• нарощує м’язову масу і покращує метаболізм;

• локально розщеплює жирові клітини;

• знімає больові синдроми.

    Під час процедури міостимуляції виводяться різні токсини, в результаті в м’язах не буде накопичуватися молочна кислота, яка є причиною характерних больових відчуттів після фізичних вправ.

Перевагою проведення миостимуляції є, зміцнення серцево-судинної а також нервової системи, разом з тим підвищується пружність і еластичність шкіри.

    Медичний центр «Медхауз» рекомендує, адже Ви знаєте: ми проти наживи на наших клієнтах. Ми за здоров’я та гарне самопочуття! Дякуємо, що Ви нам довіряєте!