Лікування проблем про які соромно говорити!

Ніхто з нас не застрахований від проктологічних проблем. Більшість людей вважає, що краще про цю проблему мовчати. Хибна сором’язливість і легковажне ставлення до власного здоров’я можуть привести до серйозних проблем. Часті випадки, коли під хворобою під назвою «Геморой» ховається інша – рак!

Медичний центр «Медхауз» спеціалізується на передових, безпечних і мало інвазивних методиках лікування.

Проктолог медичного центру допоможе вирішити проблеми із: 

– Дисбактеріозом;

– Запорами та нерегулярними випорожненнями;

– Захворюваннями товстого кишечника і прямої кишки;

– Свербіжем і анальними тріщинами;

– Випаданням прямої кишки;

– Гемороєм.

Первинна консультація у лікаря проктолога це:

– Бесіда з пацієнтом;

– Збір анамнезу;

– Огляд;

– Відеоректоскопія.

Лікування геморою у медичному центрі «Медхауз»:

Лікар проктолог нашого медичного закладу запропонує Вам найдієвіший та швидкий шлях вирішення Вашої проблеми. Проктолог докладає всіх зусиль аби безпечно усунути Вашу патологію, адже Ми проти наживи на наших пацієнтах, Ми за здоров`я та довголіття!

Медичні працівники є висококваліфікованими спеціалістами.

В ході лікування використовуються тільки передові методи:

– Лікування латексними кільцями – безболісний метод видалення внутрішніх гемороїдальних вузлів I – III стадії, що не вимагає госпіталізації. Завдяки процедурі, яка триває 20 хвилин, більше 80% пацієнтів позбавляються від гемороїдальних вузлів назавжди.

– Високочастотна радіохвильова хірургія – використовується при лікуванні зовнішніх гемороїдальних вузлів (на всіх стадіях розвитку захворювання), кондилом, анальних тріщин і папілом. Процедура абсолютно безпечна, не травмує тканини і дозволяє до двох тижнів повністю позбутися хвороби. Ефективність радіохвильової хірургії – більше 90%.

– Інфрачервона коагуляція – коротка (до 20 хвилин) процедура, що дозволяє ефективно лікувати внутрішній геморой (I-II стадії) і тріщини прямої кишки без госпіталізації і ускладнень. Застосування інфрачервоної коагуляції призводить до повного його виліковування в 90% випадків.

– Допплерівська дезартерізація – унікальна можливість лікування геморою на будь-якій стадії розвитку всього за один візит. Тільки за 40 хвилин, під місцевою або загальною анестезією, пацієнт позбавляється від геморою назавжди. Такий метод лікування усуває не тільки наслідок, а й саму причину захворювання. Ефективність методики – 95,5%

Проктологія медичного центру «Медхауз» – це висококваліфіковані фахівці, сучасні методи лікування, якість, конфіденційність та надійність!