Лазерний карбоновий пілінг

Лазерний Карбоновий пілінг – ця методика відноситься до лазерних видів пілінгу, але при цьому поєднується з фотоомолоджуванням та здійснюється із застосуванням вуглецевого підсилювача (наногелю). За допомогою цього виду пілінгу відбувається ефективне видалення ороговілих шарів епітелію, розгладження шкірногопокриву, відновлення здорового кольору обличчя, усунення пігментних плям.
Окрім омолоджуючої дії, карбоновий пілінг чинить лікувальну дію, тому його часто рекомендують при проблемній шкірі (акне, вугри, прищі).

    Ефективність карбонового пілінгу у медичному центрі «Медхауз».
    Лазерний промінь делікатно впливає на шкірні покриви, м’яко відлущуючи мертві шари клітин епідермісу і чинить бактерицидну дію. В результаті процедури відновлюються обмінні процеси в шкірі, у тому числі ліпідний обмін. Карбоновий пілінг ефективно звужує розширені пори. Він має стимулюючу дію на регенеративні процеси в клітинах на глибокому рівні. За рахунок бактерицидної дії лазерний промінь згубно впливає на умовно-патогенні мікроорганізми, ефективно лікує акне і різного роду захворювання шкіри запального характеру, усуваючи причину хвороби.

    Показання до застосування карбонового пілінгу:
наявність зморшок різної глибини;
жирний і проблемний типи шкіри;
дрябла шкіра;
наявність косметичних недоліків і дефектів шкіри;
розширені пори на обличчі;
сірий і тьмяний колір обличчя;
наявність пігментних плям;

    Процедура проведення лазерного карбонового пілінгу у медичному центрі «Медхауз».
    Перше, що необхідно зробити, перш ніж зважитися на цю процедуру – це проконсультуватися з лікарем-косметологом нашого медичного центру, що є безкоштовно. Якщо є які-небудь запальні процеси, він призначає оптимальне лікування. Окрім цього пацієнтам рекомендується провести тест на переносимість карбонової кислоти. Як тільки запалення усунені, а алергії на цю кислоту не виявлено, можна проводити карбоновий пілінг. Зазвичай процедура здійснюється в два етапи.

    На початку процедури на шкірний покрив тонким шаром розподіляють вуглецевий наногель, а після чого здійснюють лазерну дію, в ході якої відлущуються ороговілі шари клітин і усуваються запальні процеси.

    Перевагами цієї методики омолоджування шкіри є видимий ефект вже після першого сеансу. Ефект процедури з часом тільки наростає. Крім того, на відміну від інших видів пілінгів, карбоновий можна проводити у будь-який період року.

    Тривалість процедури карбонового пілінгу не займає, як правило, більше двадцяти хвилин. Лікувальний курс включає в себе п’ять процедур, які проводяться із інтервалом в п’ять днів.
    Зазвичай після третьої процедури приголомшливий ефект. Оскільки ця високотехнологічна процедура носить мало травматичний характер.
    Медичний ценр «Медхауз» завжди турбується про своїх пацієнтів і обирає для них все найкраще! Дякуємо, за довіру, медичний центр «Медхауз»!