Лазерна косметологія: ідеальною бути легко!

Вплив навколишнього середовища, генетична схильність, численні стреси, наявність шкідливих звичок, – далеко не повний перелік чинників, які здійснюють негативний вплив на шкіру і сприяють її передчасному старінню. Для того, щоб завжди залишатися молодими і привабливими, жінки вдаються до різноманітних хитрощів, але, на жаль, використання багатьох кремів, тоніків, масок і бальзамів часто не тільки не дає ніякого результату, але й може негативно вплинути на здоров’я. Лазерна косметологія (ELOS)  є популярною сучасною технологією, яка допомагає позбутися від багатьох проблем і недосконалостей на тілі, що ще зовсім недавно здавалися непереможними. Про її переваги, можливості і протипоказання розповіла лікар-косметолог, дерматовенеролог медичного центру «Медхауз» Христина Сидорук.

     У чому переваги лазерної косметології?

     Лазерна косметологія – це унікальний винахід сьогодення, який допомагає швидко і ефективно позбутися різноманітних дефектів та вікових змін шкіри. Спектр послуг, які надають косметологи з використанням лазера, дуже великий.  За допомогою цієї методики можливо не лише суттєво покращити свій зовнішній вигляд, але й назавжди видалити небажане волосся на тілі. Лазерна епіляція – одна з найбільш ефективніших і безболісних процедур, яка користується неймовірною популярністю як серед жінок, так і чоловіків. Для людей, які страждають надмірним оволосінням, така процедура-єдиний порятунок. Існують різні типи лазерів для того, щоб назавжди розпрощатися з волоссям в тих місцях, де їх не хочеться бачити. Ми використовуємо лазер із функцією ELOS.

      Які види послуг може запропонувати медичний заклад “Медхауз” у цьому напрямку?

     У медичному центрі «Медхауз» за допомогою лазера проводять ефективне ELOS-омолодження і ліфтинг різних ділянок тіла. Дана процедура є поєднанням світлової і радіохвильової енергії, яка стимулює природне вироблення у шкірі еластину та колагену. В результаті цього шкіра стає пружною і підтягнутою, розгладжуються дрібні зморшки на обличчі, в зоні декольте та рук.

     Лазер використовують також і для видалення пігментацій, судинної сітки, тату і татуажів. Ця процедура є безболісною і не викликає у пацієнтів жодних неприємних відчуттів, а результат помітний уже після першого її проведення.

     Карбоновий пілінг з використанням неодимового лазера – популярна косметологічна послуга, яка практично не має вікових обмежень. Комплексний вплив лазера і карбонового наногелю – новітня методика м’якого очищення та лікувального впливу на шкіру. Такий вид пілінгу використовують для: профілактики і боротьби з акне, очищення пор, вирівнювання тону шкіри, омолодження, активації регенерації клітин глибоких шарів шкіри, знищення патогенної мікрофлори та нормалізації ліпідного балансу шкіри.

     Ще однією цікавою косметичною можливістю є фракційне омолодження, яке дозволяє позбутись різних недосконалостей на шкірі і зробити її свіжою та сяючою. Лазерна косметологія підготувала чудову пропозицію і для тих людей, які страждають грибком нігтів. За допомогою інноваційної ELOS-технології можна назавжди позбутись цього захворювання.

     Крім того, у медичному центрі «Медхауз» проводять лазерну епіляцію –  новий прорив у косметології, який дозволяє зробити шкіру гладенькою та ніжною і допомагає назавжди забути про небажане волосся на обличчі та тілі.

     Чи існують особливі застереження до проведення таких процедур?

     Протипоказаннями для лазерної косметології є ракові і передракові стани, вагітність, порушення роботи імунної системи, гострі інфекційні захворювання. Саме тому, перед тим, як проводити будь-яку процедуру за допомогою лазера, лікар спочатку обстежує пацієнта, щоб перевірити стан його здоров’я. За результатами обстеження спеціаліст вирішує, що робити далі.

     Лазерна косметологія має переважно жіночий характер чи представники сильної статі також користуються такими послугами?

     Лазерна косметологія користується попитом як серед жінок, так і серед чоловіків. Адже виглядати привабливими і охайними хочуть всі, незалежно від статі. Стереотип про те, що лише жінки повинні завжди мати гарний вигляд уже давно залишився в минулому, і клієнтами косметологів стають все більше представників сильної статі, адже перше на що звертають увагу при зустрічі чи знайомстві – це зовнішність. У медичному центрі «Медхауз» допоможуть стати кращими кожному.

     Лазерна косметологія – ефективний спосіб боротьби із багатьма проблеми шкіри, але не єдиний. Якими  ще косметологічними процедурами можна скористатися у медичному центрі «Медхауз»?

     До таких процедур належать:

 • ультразвукова та механічна чистки обличчя;
 • механічне видалення міліумів;
 • поверхневий пілінг з вітаміном С, який чудово справляється з проблемною шкірою обличчя, схильною до жирності;
 • лімодренуючий масаж обличчя для поліпшення кровообігу;
 • класичний масаж, який дозволяє попередити появу зморшок, підвищує тонус шкіри, покращує кровообіг і лімфообіг;
 • мікротоковий масаж обличчя, який здійснює природний ліфтинг і підтяжку шкіри, омолоджує шкіру на клітинному рівні;
 • фонофорез з лікувальною косметикою;
 • профі маски та програма омолодження обличчя – комплекс по догляду за шкірою професіональною косметикою;
 • ін’єкції краси – процес розгладження зморшок за допомогою препарату на основі нейротоксину типу А, який розслабляє м’язи обличчя і повертає шкірі молодість;
 • видалення папілом та кандилом, бородавок, гемангіом, судин на ногах;
 • гістологія.

     Всі перелічені процедури проводять тільки досвідчені лікарі і справжні професіонали своєї справи за допомогою нового сучасного обладнання, тому кожен відвідувач може бути впевнений у безпеці та ефективності таких косметологічних пропозицій.

 

 

     Розмову вела Світлана Черемшинська,

     медіаменеджер медичного центру «Медхауз»,

     м. Івано-Франківськ, вул, Грушевського, 22а, 4-ий поверх