Інтимна хірургія

Коли я приступала до написання цього матеріалу мені чомусь захотілося почати із того, як давним-давно застосовували хірургію. Тому звідси випливає зустрічне питання до Вас і трохи історії:

     Чи знали Ви, що найдавнішим випадком хірургічного лікування, яке згадується в писемних джерелах є «рєзаньє желве». Так називали вирізування пухлини. Вперше її видалили у 1076 році Святославу Ярославовичу.

    Сьогодні медицина настільки розвинулась, що думаєш про себе: «Тут мене нічим не здивуєш!».

    Зараз все частіше і частіше жінки вдаються до інтимної хірургії. Особливо популярною стала процедура надання більш естетичного вигляду зовнішнім статевим органам, адже з часом у жінок стає проблемою втрата чутливості під час інтиму чи розширення статевого органу (після пологів). Тому щоб знову відчути себе сексуальною та покращити інтимне життя, прекрасна половина людства використовує популярні операції у сфері естетичної пластичної хірургії.

    Медичний центр «Медхауз» знає, що бажання жінки -це закон! Тільки у нас Ви можете відкоригувати все те, що приносить дискомфорт:

• Збільшення чи зменшення статевих губ (лабінопластика).

• Хірургічним чи ін`єкційними методами.

• Хірургічне звуження статевого органу.

    Хірургія інтимних місць повертає жіночим органам первинний тонус та молодість, адже з плином часу шкіра старіє, розтягується та обвисає. Результатом цього є незадоволеність собою, відчуття непривабливості, низька самооцінка та комплекси.

    Корекція статевих губ (лабіопластика) – один з найбільш безпечних і прогресивних способів змінити інтимне життя жінки, який не веде до ускладнень. Медичний заклад «Медхауз» гарантує якість проведення такої корекції. Саме хірургічне втручання проходить безболісно і не займає багато часу, а в більшості випадків така операція робиться паралельно з іншими схожими (вагінопластіка або гіменопластіка).

    Проте потрібно пам’ятати, що до всього потрібно підходити з розумом та в міру необхідності. Довіртесь нашим професіоналам та фахівцям. З турботою, Ваш медичний центр «Медхауз»!