Біоімпедансний аналіз складу тіла

Біоімпедансний аналіз складу тіла!

    Біоімпедансний аналіз виконується за допомогою спеціалізованого обладнання, яке дозволяє виміряти показники електричного опору організму.

    Щоб виконати біоімпедансний аналіз складу тіла людини, потрібно витратити мінімум часу. На проведення аналізу затрачається не більше десяти хвилин.

    При цьому дослідження є безпечним для всіх без винятку пацієнтів. Єдиним обов’язковою умовою для проведення аналізу є відмова від прийому їжі і споживання рідин за годину до процедури.

    Діагностика основних обмінних процесів:

    У першу чергу біоімпедансний аналіз складу тіла дозволяє сформувати уявлення про основний обмін. Проведення діагностики показуэ даны про витрату енергії людським організмом у стані спокою.

Показники основного обміну, отримані в результаті виконання біоімпедансного аналізу, здатні розповісти про те, яка витрата енергії потрібна для підтримки стабільної роботи організму протягом доби. При цьому не враховується витрата енергії на ведення розумової, інтелектуальної діяльності, а головним об’єктом досліджень виступають фізіологічні процеси.

    Дослідження жирової маси:

    Біоімпедансний аналіз складу дає можливість отримати дані про жирової масі тіла.

    Дослідження жирової маси тіла людини дозволяє отримати корисні дані про інші важливі особливості організму. Зокрема, підвищена увага тут приділяється визначенню гормонального фону, від якого безпосередньо залежить формування жирових відкладень.

    Проведення біоімпедансної діагностики у медичному центрі “Медхауз” дозволяє отримати дані про кількість внутрішньоклітинної, позаклітинної і міжклітинної рідини в організмі.

    Визначення активної клітинної маси:

    Окремим пунктом біоімпедансного аналізу є визначення активної клітинної маси. Тут основний упор робиться на визначення кількості клітин, активність яких впливає на обмін енергії і речовин в організмі. Саме завдяки активізації клітинного обміну можна досягти інтенсивного спалювання жирової маси.

    Чим більше показник активної клітинної маси, тим більша витрата енергії тіла людини.

    Виконавши біоімпедансометрію у медичному закладі “Медхауз” Ви дізнаєтесь:

– власний здорову вагу, включаючи оптимальну кількість жирових відкладень в процентному співвідношенні від загальної ваги;

– індекс маси тіла;

– дані про активність основних обмінних процесів протягом доби;

– наявність відхилень досліджуваних показників від норми;

    На основі вироблених вимірів кваліфікований фахівець медичного центру «Медхауз» здатний визначити наявні відхилення від норми, сформувати програму здорового харчування, а також підібрати високоефективні дієтичні програми для боротьби із зайвою вагою.

    Проведення біоімпедансного аналізу може стати найбільш оптимальним шляхом до придбання красивого тіла і збереженню здоров’я.