Педіатрія

 Педіатричне відділення Універсального медичного центру «Медхауз» по праву вважається одним із кращих. Особливою його гідністю вважають високий рівень медичного сервісу. Не дивлячись на короткий термін роботи, вже багато пацієнтів, порівнюючи нас із іншими приватними клініками, зупиняють свій вибір саме на нашій педіатричній службі, як на найвищому стандарті не лише лікувальних послуг, але й такого ж рівня чистоти і комфорту.
    Як і будь-яка інша приватна клініка, ми піклуємося про свою репутацію і робимо все, щоб принести нашим маленьким пацієнтам радість здорового життя, адже у нас працюють фахівці, які по праву вважаються кращими, з бездоганною репутацією і безцінним досвідом.
    Важливим аспектом є вибір лікаря. До цього питання слід віднестися серйозно, оскільки часта зміна лікаря не сприяє ефективності лікування.
    Адже кожному лікарю потрібен час на те, щоб глибше ознайомитися з особливостями організму дитини і його реакціями на різні методи лікування. Крім того, атмосфера взаєморозуміння і довіри між дитиною і лікарем теж частенько складається не відразу, а в результаті тривалого спілкування.
    Педіатрична служба: розумно і просто – 7 причин для посмішки:

  1. Основа філософії медицини, в т.ч. педіатрії – профілактика, а не лікування. Не кожне захворювання вимагає лікування. «РОЗУМНА МЕДИЦИНА» – головний напрям нашої педіатричної служби. Але якщо все-таки лікування необхідне, то ми до Ваших послуг.
  2. У нашій клініці маленький пацієнт може отримати найповніший спектр консультативно – діагностичної, лікувальної і профілактичної допомоги, забезпечивши успіх в здоровому зростанні і розвитку.
  3. Використання методик, заснованих на сучасних принципах доказової медицини і новітнього устаткування лише експерт – класу, з мінімально-можливим навантаженням, забезпечують здійснення раніше недоступних методів в лікуванні і діагностиці.
  4. Професіоналізм наших лікарів допоможе нашим пацієнтам мінімізувати ризик ускладнень, непередбачених ситуацій, зберегти Вашу душевну рівновагу.
  5. Спеціально розроблений інтер’єр створює атмосферу домашнього затишку для комфорту вашої дитини.
  6. Можливість виїзду нашого лікаря на консультацію додому.
  7. Консультації високопрофесійних фахівців медичного центру “Медхауз”, які по праву вважаються кращими, з бездоганною репутацією і безцінним досвідом.

    44 22 103 Сім цифр здоров’я Вашої дитини 44 22 103.