Неврологія

Неврологічні розлади покладають величезний тягар на пацієнтів, їх сімейства і суспільство. Дуже важливо, що сучасна медицина починає розуміти мозкову основу поведінки і визнавати психічні розлади як мозкові, а не психічні порушення. Своєчасна консультація фахівця в сфері неврології у медичному центрі «Медхауз» прискорить процес одужання і допоможе уникнути розвитку ускладнень і небажаних наслідків.
    ЩО ТАКЕ НЕВРОЛОГІЯ
    Неврологія – розділ медицини, який займається проблемами центральної нервової системи людини. Ритм сучасного життя, постійні стреси негативно впливають на нашу нервову систему. Хронічна втома, дратівливість, головний біль стали вірними супутниками багатьох з нас.
Все більша кількість людей можуть стати вірогідною жертвою інсульту, деменції та інших хвороб мозку, що веде до величезних витрат охорони здоров’я в усьому світі.

    Неврологічні розлади покладають величезний тягар на пацієнтів, їх сімейства і суспільство. Дуже важливо, що сучасна медицина починає розуміти мозкову основу поведінки і визнавати психічні розлади як мозкові, а не психічні порушення. Менінгіт, хвороба Крейнцфельдт-Якоба, розсіяний склероз визнані захворюваннями з мозковими психічними порушеннями, і є настільки ж серйозні як СНІД або рак. Саме тому не варто ігнорувати такий напрямок лікування, як неврологія .

    СИМПТОМИ

    Консультація нашого фахівця вам просто необхідна, якщо у вас з’явилися такі симптоми :

– головний біль;
– запаморочення і втрата рівноваги;
– підвищена і часта втома;
– оніміння кінцівок;
– болі в спині, животі і грудях;
– судоми;
– шум у вухах;
– безсоння;
– денна сонливість;
– дратівливість, тривожність.

    Це може бути наслідком черепно-мозкових травм, вегетативних та ендокринних розладів, захворювань периферійної нервової системи.
    Своєчасна консультація лікаря невролога в медичному центрі «Медхауз» прискорить процес одужання і допоможе уникнути розвитку ускладнень і небажаних наслідків. Не ігноруйте з’явилися у вас симптоми і не намагайтеся займатися самолікуванням. Тільки досвідчений лікар може виявити причину хвороби!