ПЛАСТИКА ДІВОЧОЇ ПЛІВИ

Пластика дівочої пліви у нас!

    Жінки завжди прагнуть до досконалості. Ідеальною має бути, як зовнішня оболонка, так і внутрішня.

    Ми, провідний медичний центр Івано-Франківська «Медхауз», йдемо на зустріч прекрасній половині людства! Тільки у нас, Ви можете зробити те, про завжди мріяли!

    Цікаво про що йде мова? Це пластика дівочої пліви або гіменопластика (так називається операція з відновлення невинності). Робиться вона після травми, згвалтування, а деякі жінки просто хочуть зробити сюрприз своєму партнерові. Дівочої плівою називається розташоване біля входу в піхві анатомічне утворення, що має отвори для виходу менструальної крові. Складається вона із сполучної тканини, покритої епітелієм. Залежно від того, які тканини переважають у складі дівочої пліви, вона може бути товстою і м’ясистої, тонкою, волокнистої або еластичної, легко розтягується.

    Розрізняються ці утворення і за зовнішнім виглядом, за кількістю отворів у них. Іноді отворів в дівочої пліви не буває зовсім, і тоді з настанням менструацій їх доводиться робити хірургічним шляхом. Також рідко зустрічаються жінки з природженою відсутністю дівочої пліви, що може значно ускладнити їх життя, якщо за сімейними або релігійним традиціям її наявності надається важливе значення.

    У нашому медичному центрі «Медхауз» будь-яка жінка, яка не має протипоказань до хірургічного втручання, може пройти процедуру відновлення дівочої пліви

    Протипоказаннями до Гіменопластики є важкі захворювання внутрішніх органів, погане згортання крові, психічні розлади, наявність інфекційних захворювань, а також статевих інфекцій і таких запальних гінекологічних захворювань, як ендометріоз або кольпіт. Показання ж може бути тільки одне – бажання самої пацієнтки.

     Як правило, операція з відновлення дівочої пліви проводиться за 4-7 днів до чергової менструації і за 10-30 днів до передбачуваної повторної дефлорації. Залежно від того, як довго повинен зберігатися ефект від гіменопластики, операція може проводитися різними способами.

    Гіменопластика може проходити як під місцевим, так і під загальним наркозом. Ні під час операції, ні після неї пацієнтки зазвичай не відчувають болю, можливо тільки збереження легкого дискомфорту, який проходить досить швидко.

Бажано напередодні операції і в першу добу після неї обмежити вживання тих продуктів, які можуть призвести до запорів або здуття живота, а також виключити фізичні навантаження, які можуть призвести до розходження швів. Обов’язковий ретельний туалет статевих органів із застосуванням розчинів антисептиків.

    Важливо пам`ятати, що жінка повинна сама вирішити вдаватись до даної процедури чи ні.

    Наші фахівці можуть зі своєї сторони гарантувати якість проведеня операції, адже сам по собі процес проведення є не складним та ніяких побічних явищ не викликає.

    Довіртесь нам, адже ми завжди на варті вашого здоров’я! Ваш медичний центр «Медхауз»!