Цікаве

Скажіть "Ні!" надмірному потовиділенню вже сьогодні

Ви кожний день витрачаєте багато часу, щоб зменшити надмірне потовиділення!? Змушені постійно переодягатися та витирати піт, який і на додачу, супроводжується неприємним запахом!? ГІПЕРГІДРОЗ  – це захворювання, що протікає з надмірним неконтрольованим потовиділенням. Хворі скаржаться на постійне інтенсивне безпричинне потовиділення в ділянці пахв, долонь або стоп.

Читати далі

Атопічний дерматит

Атопічний дерматит – генетичне шкірне захворювання, яке має запальний характер і є викликане алергічною реакцією організму. Ця хвороба важко виліковна і часто проявляється навіть у дуже ранньому віці – у немовлят від 6 до 12 місяців, але іноді її симптоми вперше помічають і у дорослих людей. У більшості випадків недуга характеризується висипаннями на шкірі, сверблячкою, сухістю, а іноді навіть бактеріальними та вірусними інфекціями. Такий стан створює хворому сильний фізичний, косметичний і психологічний дискомфорт, який негативно впливає на якість його особистого життя.

Читати далі

Цукровий діабет

Цукровий діабет – група ендокринних захворювань, що розвиваються внаслідок абсолютної чи відносної недостатності гормону інсуліну, внаслідок чого виникає стійке підвищення рівня глюкози в крові – гіперглікемія. Захворювання характеризується хронічним перебігом і порушенням усіх видів обміну речовин.

Читати далі

Інфекції, що передаються статевим шляхом

Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ) –це захворювання, які виникають в результаті незахищених статевих контактів. В наш час ІПСШ уже стали національною проблемою. Згідно з дослідженнями Міністерства охорони здоров’я України, щорічно з такою недугою за допомогою до лікарів звертається близько 400 хворих. Збудниками таких інфекцій є понад 30 різних мікроорганізмів, серед яких виділяють бактерії, віруси і грибки.

Читати далі

Грибкові захворювання у дітей і дорослих

Грибкові захворювання шкіри (мікози) – це група захворювань шкіри, збудниками яких є патогенні грибки різних видів, а переносником хвора на грибок людина або тварина, також зараження може відбутися через користування предметами хворого або при особистому контакті.      Грибки уражають найчастіше такі частини тіла, як шкіра, нігті. Ними можна  заразитися у буденному житті, навіть не помічаючи цього, наприклад при купанні в аквапарках, басейнах, саунах, спортивних залах та у роздягальнях. Зараження відбувається так: ходячи босоніж по підлозі заражені луски прилипають до вологої шкіри стоп. Також зараження грибком відбувається через користування манікюрним і педикюрним  приладдям, користуванням предметами хворого: одяг, взуття та інше.

Читати далі

Псоріаз

Псоріаз – це хронічна неінфекційна хвороба, яка уражає шкіру. Найчастішими симптомами є надто сухі, червоні, підняті над поверхнею шкіри плями, які зудять та лущаться. Зокрема, причиною псоріазу вважають виключно порушення імунітету, викликані різними факторами: це може бути стрес або інфекційні захворювання, холодний клімат або неправильне харчування, генетичні відхилення, шкідливі звички або травми та пошкодження.

Читати далі