Шугарінг

Кожна дівчина мало не щодня задається одним і тим же питанням: як позбавитись від небажаного волосся швидко, не дорого і надовго?! Можемо запропонувати шугаринг!  Це один з найдавніших способів видалення волосся, який використовували ще задовго до лазерної чи воскової епіляції, вперше про нього почули у східних країнах. За допомогою спеціальної речовини можна прибрати волосся з будь-якої ділянки тіла, ефект від такої процедури тримається від 3 до 6 тижнів, все залежить від вашого гормонального фону.

«Що таке шугаринг ?» – якщо коротко, то це спеціальна суміш головним компонентом якого є цукор, у готовому вигляді вона чимось схожа на карамель!

Процедура шугарінг

Сам процес шугарінгу відбувається приблизно так:

  • Суміш розігрівають до потрібної температури наносять на попередньо очищену ділянку шкіри.
  • Обов’язково процес нанесення суміші потрібно робити проти росту волосся, а от видаляють, навпаки за ростом.
  • Після чого ділянку шкіри очищають від залишків цукрової суміші теплою водою, або ж спеціальним розчином і наносять спеціальний заспокійливим крем.

Протипоказів для використання цього роду епіляції є всього декілька:

  • вагітність,
  • цукровий діабет,
  • порушення цілісності поверхні шкіри, на якій плануєте робити процедуру,
  • або ж новоутворення на шкірі.

Всі інші можуть користуватись цим способом епіляції.

Не рекомендується також, засмагати чи відвідувати солярії після процедури шугарнигу, оскільки це може викликати появу пігментних плям на тілі.

Після шугарингу шкіра стає гладкою та ніжною, а головне немає жодних почервонінь чи подразнень.

Шугарінг у Івано-Франківську

Сама процедура видалення волосся за допомогою цукрової суміші є не надто болючою, але і не з приємних. Але, довіривши своє тіло фахівцям медичного центру «Medhouse» в Івано-Франківську, ви будете задоволені результатом шугарінгу!