Чистка обличчя

От що не кажіть, але чисте, доглянуте обличчя жінок завжди притягую увагу сильної половини людства. Тому не дивно, що жінки завжди намагаються виглядати красивими і докладають максимум зусиль до цього, та не маленькі гроші. Одна з найпоширеніших процедур на яку записуються до косметолога – чистка обличчя.

Види чистки обличчя

Є декілька відомих способів, за допомогою яких можна підтримувати красу вашої шкіри. Але для початку потрібно проконсультуватись у дерматолога, щоб лікар зміг визначити рівень, та причини забруднення пор. І це не менш важливо, адже якщо на «забиті» пори потрапляє яка-небудь інфекція, починається запальний процес, а через декілька днів на обличчі з’являються прищі.

До речі не потрібно думати, що якщо у вас з’явився маленький не помітний прищ, то все добре і він сам з часом зійде. Навпаки, це перша тривога, вам необхідно звертатись до спеціаліста, адже інфекція прогресує і нажаль сама не зникає.

Допоможуть зберегти шкіру красивою і здоровою:

  • класична ручна чистка (мануальна),
  • ультразвукова чистка,
  • лазерна чистка,
  • або ж хімічна чистка обличчя.

А от котрий з перелічених способів підійде саме вам, вже порадить косметолог, адже чистка обличчя повинна оптимально підійти до вашого типу шкіри.

Для прикладу, ручна чистка (мануальна) найбільше підходить для жирного типу шкіри схильного до висипів. Підчас процедури, обличчя розпарюють спеціальною бактерицидною сумішшю вологої пари з озоном, після чого лікар – косметолог може з легкістю видалити вміст комедонів і прищиків.

Чистка обличчя у клініці “Medhouse” (Івано-Франківськ)

Процедуру очищення варто проводити не менше ніж раз у декілька місяців, розповідають косметологи медичного центру «Medhouse». Якщо ж у вас виявили запальний процес, або інші проблемні ділянки, чистку потрібно робити частіше. Важливим є те, що досить багато людей не вважають за потрібне звертатись до лікарів при вугровій висипці, а намагаються виправити ситуацію самостійно і як недивно даремно, адже без професійних навиків та необхідних косметологічних препаратів, ситуація тільки погіршується.