Ботокс

Завжди прекрасна половина нашого людства прагнула зберегти молодість і красу власної шкіри бо від цього залежить поведінка, настрій і погляд ближніх. В певні періоди існування людства канони краси змінювалися, але одне залишилося не змінним – здорова, доглянута, молода шкіра. Але, на жаль, ми не можемо зупинити старіння і з часом помічаємо перші зморшки в ділянці очей, чола і поступово змінюється контур обличчя. З часом важко боротися із старінням і навіть найрозрекламованіші препарати не дають бажаного результату. Час рухається вперед і навіть здорове харчування, спорт не допомагають зупинити старіння. Жінки часто опускають руки і навіть падають в депресії. Нам пощастило жити в період найбільших відкриттів в косметології, в період коли не обов’язково лягати на стіл пластичного хірурга. Ін’єкції краси і молодості, уколи краси, безопераційні методи існують! Достатньо сходити до косметолога і омолодитися за допомогою «вихідних» процедур.

Що це таке БОТОКС?

Виявляється, що за допомогою кількох підшкірних уколів ботулотоксину типу А розгладити «гусячі лапки» навколо очей, мімічні зморшки чола, міжбрівні зморшки, а також підтягнути і змінити контур обличчя можна! Препарат ботулотоксину вводять в підшкірний шар за допомогою тонкої голки. Він блокує проходження імпульсів від нервових закінчень до м’язів обличчя і міміка стає менш рухливою. Результат процедури можна побачити не відразу, він наступає протягом чотирнадцяти днів після введення ботулотоксину. Тривалість ефекту процедури від чотирьох до шести місяців, він є індивідуальним. Після виведення препарату організмом ваші м’язи відчувають себе відпочивши ми і свіжими. Зпочатку процедуру повторюють два рази на рік, з часом достатньо буде однієї процедури в рік.

Які переваги ін’єкцій краси

 • швидкий результат, який можна бачити вже за декілька днів.

 • не шкідливість процедури

 • швидкий реабілітаційний період, процедуру часто називають, процедурою
  «обідньої перерви»

 • ін’єкції є практично безболісними.

 • покращення виразу обличчя і впевненості в собі.

Що не можна робити після уколів ботоксом?

В перші годин після процедури, не можна лягати і нахилятися, якщо коригували мімічні зморшки, то важливо активно артикулювати і гримасувати, не спати на боках. Також забороняється вживати алкоголь перед процедурою і після неї, не можна літати в літаках на протязі чотирнадцяти днів, обмежити вживання рідини, не відвідувати сауни, обмежити вживання гострих, солоних продуктів бо вони затримують рідину і провокують утворення набряків, не масувати зони введення препарату.

Протипокази:

 1. Вагітність і годування грудьми;

 2. Запальні процеси шкіри;

 3. Виражений гравітаційний птоз;

 4. Прийом антибіотиків;

 5. Період менше трьох місяців після операції

 6. Виражені грижі верхніх і нижніх повік

 7. Гострі інфекційні захворювання

 8. Обтяжений алергологічний анамнез

 9. Міастенічні синдроми і тд.

Плюси і мінуси процедури ботоксу в Івано-Франківську

Якщо процедура проводиться досвідченим спеціалістом, а вірніше лікарем, який грамотно збере анамнез, знає будову м’язів обличчя, правильно проведе процедуру, то можна сказати мінусів немає. Але на жаль в наш час такі процедури надають і люди які не мають ні медичної освіти, ні сертифікату. Тому у більшості дівчат виникає страх. Перш ніж розпочинати будь-яку процедуру ін’єкцій запитуйте сертифікат лікаря, або краще робіть процедури в медичних установах, де є відповідні дозволи, де дотримуються правил стерильності. Якщо ін’єкції проводяться досвідченим спеціалістом максимум, що може вилізти: невеликі гематоми і почервоніння в місцях проколів, які швидко проходять. Звичайно, що будь-яка процедура не зупинить старіння на завжди, на жаль, але виглядати доглянуто, бути впевненішою, почуватися вільнішою, відігнати старість на певний час зможе!