Хірургічне лікування варикозного розширення вен

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНОГО РОЗШИРЕННЯ ВЕН

likuvannya_varykozu.jpg
Хірургічне лікування варикозного розширення вен

Хірургічне лікування варикозного розширення вен

Хірургічне лікування варикозу з кожним роком стає все більш інноваційним, безболісним і все менш травматичним для пацієнтів будь-якої вікової групи.

Звичайно, при початкових стадіях хвороби в більшості випадків можна обійтися безопераційними методами. Але запущені стадії часто доводиться лікувати хірургічним шляхом, поєднуючи їх з консервативними методами - прийомом медикаментів і компресійною склеротерапією.

Як правило, операція, призначена в комплексі з іншими методами лікування варикозного розширення вен, виявляється ефективнішою.

Якщо лікар пропонує вам операцію, не варто її відкладати через страх, адже варикоз небезпечний своїми ускладненнями: тромбофлебітом і трофічними виразками.

Сучасні операції добре переносяться усіма пацієнтами і відрізняються щадним підходом, безпекою, високою косметичністю і дуже малою травматичністю.

Проколи шкіри практично при всіх видах операцій - мінімальні, вони заживають досить швидко і в більшості випадків не вимагають госпіталізації хворого.

Операції в Медичному Центрі «Медхауз» в Івано-Франківську не вимагають тривалого постільного режиму і не супроводжуються сильним больовим синдромом або дискомфортом. Повне відновлення після хірургічного втручання займає всього кілька днів.

 

Показання:

 • патологічно розширені підшкірні вени
 • різке порушення відтоку крові
 • трофічні виразки
 • тромбофлебіт


Операції при варикозі

Хірургічне втручання базується на тому ж принципі лікування варикозу, що і малоінвазивні методи (склеротерапія, ендовазальна лазерна коагуляція, радіочастотна облітерація) - виключення уражених вен з системи кровообігу шляхом перев'язки і видалення патологічно змінених судин. Основним методом знеболювання є спінальна анестезія. У деяких випадках при невеликих операціях застосовують місцеву анестезію, використовуючи при цьому високоефективні сучасні препарати.

Комбінована флебектомія

В процесі хвора вена видаляється через розрізи в 3-4 мм за допомогою спеціальних зондів. Спочатку проводиться кросектомія - патологічно змінена вена перев'язується і перетинається.

Далі лікар проводить видалення ураженої судини. Після цього проводиться видалення дрібних вен через мікропроколи - мініфлебектомія.

Стріппінг

Під час цієї операції видаляється не вся вена, а лише її уражена ділянка за допомогою двох мініпроколів на шкірі. Місця проколів не вимагають накладення швів, що забезпечує високий косметичний ефект.

Лазерне лікування варикозу

Сучасний метод, при якому не відбувається видалення вени і не потрібні розрізи.

Лазерний ефект здійснюється всередині вени, вона "заварюється" під впливом високої температури. Сама вена з часом перетворюється

Години роботи

 • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
 • Субота 9:00 - 16:00
 • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!

Ціни на послуги з хірургічного лікування варикозного розширення вен

 • Венекзерез

  12 000 грн

 • Лазерна абляція вен нижньої кінцівки

  14 000 грн

Інші послуги та ціни з загальної хірургії

Copyright © 2022 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.