Лікування статевих інфекцій

ЛІКУВАННЯ СТАТЕВИХ ІНФЕКЦІЙ

statevi_infekcii.jpg
Лікування статевих інфекцій

Лікування статевих інфекцій

Статеві інфекції представлені спектром захворювань, що передаються статевим шляхом. Це велика група захворювань вимагає, безумовно, повноцінного лікування з подальшою лабораторною перевіркою ефективності лікування.

Лікування статевих інфекцій в Івано-Франківську проводиться в Медичному Центрі "Медхауз". Прийом ведуть дипломовані фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію.

Статеві інфекції передаються, як вже стає зрозуміло з назви, при незахищеному статевому контакті з хворим або носієм інфекції. Рідше передача відбувається побутовим шляхом, від хворої матері плоду і новонародженому. Інкубаційний період таких захворювань, коливається від декількох днів до декількох місяців. Клінічні ознаки найрізноманітніші, в деяких випадках хвороба протікає безсимптомно, для інших характерна специфічна картина.

Як правило, першими ознаками статевих інфекцій є почервоніння, тріщинки, пухирці, свербіж під час сечовипускання. Якщо розвиток відбувається в піхві, то це супроводжується рясними виділеннями, якщо ж збудник знаходиться в шийці матки або уретрі, то інфекції протікають приховано і інфікований навіть не підозрює про зараження.


Симптоми статевих захворювань

 • Статеві інфекції проявляються такими симптомами:
 • рясні, як правило, з неприємним запахом виділення з органів в інтимній зоні
 • свербіж і відчуття болю в сечівнику
 • температура тіла підвищується (організм намагається боротися з інфекцією)

Особливо слід підкреслити два види сексуального контакту:

 • оральний
 • анальний

Існує стереотип, що оральний секс, навіть незахищений, набагато безпечніший. Навпаки, через слизову порожнини рота (особливо пошкоджену) в організм потрапляють інфекції, які потім визначаються як статеві.

Це, як правило, гонорея, сифіліс, трихомоніаз та інші. Незахищений анальний секс за рахунок проникнення кишкової палички може викликати уретрит. До того ж, мікротріщини в прямій кишці при анальному сексі часто схильні до кровотечі, що робить можливим проникнення в організм вірусних захворювань, в тому числі невиліковних. Деякі види передаються контактно-побутовим шляхом.

 

Як вилікувати статеві інфекції

Перебіг статевих інфекцій в організмі може мати дві форми: гостру і хронічну. Гострий період виникає у тільки що заражених і характерний різким загостренням ознак хвороби. Хронічна форма виникає при відсутності адекватного лікування, що не применшує її небезпеки для організму. Навпаки, в гострому періоді з об'єктивних причин присутня потужна мотивація діагностувати хворобу і позбутися її ознак. А в хронічному періоді статеві інфекції «подорожують» від партнера до партнера, адже зовнішніх причин для звернення за медичною допомогою немає.

Рекомендуємо звернутися в клініку «Медхауз», якщо:

 • ви часто міняли статевих партнерів
 • присутній незахищений секс
 • ви вводили наркотики ін'єкційним шляхом
 • вам переливали кров
 • ви підозрюєте вашого сексуального партнера в невірності
 • у вас збільшені лімфовузли, відзначаються загальна слабкість і нездужання, знизилася стійкість до простудних захворювань

 

Діагностика передбачає комплексне дослідження, що зумовлено частим виявленням в організмі декількох статевих інфекцій. Деякі групи збудників захворювань вимагають провокації перед проведенням лабораторних досліджень (гонорея, трихомоніаз, хламідіоз). Дуже важливо відзначити, що лікування необхідно проводити у обох партнерів одночасно, щоб уникнути повторного зараження.

У нашій клініці в Івано-Франківську проводиться лікування із застосуванням тільки сучасних високоефективних препаратів, використовується комплексний підхід до вирішення проблеми. У нашому центрі можливе лікування в умовах денного стаціонару, що дає 100% результат. Всі види обстежень і лікування проводяться з дотриманням принципу конфіденційності (анонімності).

 

Лікування статевих інфекцій

Схема для лікування статевих захворювань передбачає використання наступних груп препаратів:

 • антибіотики (придушення і знищення збудника інфекції)
 • призначення місцевої терапії (використання інтравагінальних засобів для введення в область запалення)
 • імуностимуляторів (застосовуються засоби, що стимулюють імунітет в період підвищеної вразливості організму)
 • вітамінів (для зміцнення організму і задоволення потреб у вітамінах і мінералах)
 • фітопрепаратів (допоміжний варіант - призначення відварів трав, настоїв для підвищення результатів лікування)

Вилікувати статеві інфекції, особливо ті, що мають хронічний перебіг, непросте завдання, але фахівці нашої клініки напрацювали достатній досвід, що дозволяє нам гарантувати кожному пацієнту ефективність лікування і одужання. Окремо слід розглянути питання лікування статевих партнерів. Практично всі види захворювань в цій області передбачають обов'язкове обстеження і лікування всіх статевих партнерів, що дозволяє забезпечити максимально ефективне лікування і профілактику повторного зараження. Після закінчення лікування всі пацієнти проходять контрольне лабораторне обстеження, спрямоване на визначення ступеню одужання, а якщо це необхідно, корекцію терапії.

Години роботи

 • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
 • Субота 9:00 - 16:00
 • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!

Ціни на послуги з лікування статевих інфекцій

 • Первинна консультація з комплексним обстеженням

  450 грн

 • Повторна консультація

  300 грн

 • Медикаментозна провокація

  300 грн

Інші послуги та ціни з урології

Copyright © 2023 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.