Розкриття гнійного маститу

РОЗКРИТТЯ ГНІЙНОГО МАСТИТУ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

rozkrytya_gnbiynogo_mastytu.jpg
Розкриття гнійного маститу в Івано-Франківську

Розкриття гнійного маститу в Івано-Франківську

Мастит - це запальний процес, який може розвинутися у годуючих мам, рідше - у вагітних пацієнток, в результаті травми, або як ускладнення при патологічних змінах тканин молочних залоз. Зустрічаються випадки маститу, пов'язані з гормональними і обмінними порушеннями, в тому числі у чоловіків. Розтин маститу є основним методом його лікування.

Симптоми і особливості діагностики

Гострий мастит у жінок, що годують починається різко.

Хвороба супроводжується наступними симптомами:

 • біль, відчуття розпирання в грудях
 • набухання, набряклість, почервоніння шкіри молочної залози
 • озноб, висока температура тіла - до 40 ° С

Встановити діагноз можна за допомогою дослідження виділень з соска. Мікробіологічний аналіз дозволяє виявити збудника запалення. Цитологічне дослідження виділень дозволяє судити про причини, характер патологічних змін. Ультразвукове дослідження - допомагає верифікувати процес в молочній залозі.

Перед видаленням маститу лікар повинен визначити форму захворювання, визначити точну локалізацію вогнища запалення. Хронічні мастити вимагають проведення мамографії, а також біопсії з наступним гістологічним вивченням зразка тканин. Це допоможе диференціювати хворобу із злоякісними пухлинами.

Особливості лікування

Є два методи лікування маститу: консервативний і оперативний.

Консервативна терапія доцільна на початковій стадії захворювання при умовах:

 • задовільне самопочуття
 • не більше трьох діб з моменту появи перших симптомів
 • температура тіла не вище 37,5 °С
 • немає ознак гнійного запального процесу
 • нормального клінічного аналізу крові
 • помірного больового синдрому

При цьому медикаментозне лікування вимагає щоденного контролю стану пацієнтки. Основу терапії складають антибактеріальні препарати.

Дренування, або розтин гнійного маститу - єдиний правильний спосіб лікування гнійного процесу, коли абсцес сформувався на тлі кісти молочної залози. Може бути виконана пункція з подальшим промиванням порожнини на дренажі.

Сучасні методики і оснащення дозволяють лікарям Медичного Центру «Медхауз» зробити все для збереження естетичності грудей.

При оперативному лікуванні поширених гнійних маститів найчастіше потрібне загальне знеболювання. Після проведення втручання лікар призначить антибактеріальну терапію і перев'язки, а також промивання, заміну дренажів протягом післяопераційного періоду. Виконувати ці процедури повинен тільки фахівець. Як правило, полегшення настає вже на 2-3 день. Можливо накладення швів з естетичних міркувань.

Раннє звернення до мамолога клініки «Медхауз» в Івано-Франківську дозволяє зберегти обсяг тканин молочної залози, а також уникнути серйозних ускладнень у вигляді рубцевої деформації і фіброзного маститу.

Години роботи

 • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
 • Субота 9:00 - 16:00
 • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!

Ціни на послуги з розкриття гнійного маститу

 • Розкриття гнійного маститу

  від 3500 грн

Інші послуги та ціни з мамології

Copyright © 2023 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.