Корекція післяопераційного рубця

КОРЕКЦІЯ ПІСЛЯОПЕРАЦІЙНОГО РУБЦЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

laser_scar_corection.jpg
Корекція післяопераційного рубця в Івано-Франківську

Корекція післяопераційного рубця в Івано-Франківську

Утворення грубих шрамів часто пов'язано з генетичною схильністю - тобто більшість операцій, які будуть виконані такій людині, приведуть до формування великого і опуклого рубця.

Однак також можлива поява келоїдів з інших причин: некоректна техніка накладення швів, внаслідок недотримання післяопераційного режиму, через паління, неправильного харчування, механічного впливу на прооперовану (травмовану) область після накладення швів і т.п.

Переваги корекції рубців в Медичному Центрі «Медхауз»

Відсутність післяопераційних ускладнень, мала кількість протипоказань, швидкий результат, легкий період відновлення.

Протипоказання

Вік до 16 років, вагітність, лактація, запалення в області висічення, важкі захворювання внутрішніх органів, погане згортання крові, цукровий діабет.

Підготовка

Перед процедурою необхідно здати аналізи крові і сечі, пройти флюорографію, ЕКГ, обстежитися на інфекції і згортання крові. Після проходження обстежень призначаються огляди пластичного хірурга та анестезіолога. Не менш ніж за 2 тижні до операції припиняється прийом кроворозріджуючих засобів і нестероїдних протизапальних препаратів, скасовуються будь-які БАДи з аскорбіновою кислотою і вітаміном Е. Протипоказаний алкоголь і паління.

Процес проведення

Операція починається з розмітки області висічення рубця, область знезаражується, вводиться анестетик, після видалення тканин свіжі краї рани фіксуються і накладаються косметичні шви з дотриманням спеціальних технологій, що запобігають ризику появи ускладнень.

Реабілітація

Після процедури на найближчий місяць необхідно виключити відвідування саун, басейнів, лазень, солярію, не користуватись косметичними засобами, спиртовмісними речовинами, повністю дотримуватися рекомендацій лікаря по догляду за свіжим рубцем. По закінченню 1,5 – 2 місяців, коли рана остаточно затягується може бути рекомендоване лазерне шліфування або інша косметологічна процедура.

Години роботи

  • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
  • Субота 9:00 - 16:00
  • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!

Ціни на послуги з корекції післяопераційного рубця

  • Корекція післяопераційного рубця молочної залози (ціну визначає лікар)

    від 2500 до 4000 грн

Інші послуги та ціни з мамології

Copyright © 2023 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.