Біопсія молочної залози

БІОПСІЯ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

breast_biopsy.jpg
Біопсія молочної залози в Івано-Франківську

Біопсія молочної залози в Івано-Франківську

Біопсія тканин молочної залози - інвазивний метод діагностики, який використовується для уточнення діагнозу і дозволяє отримати більше даних про характер утворень. Сучасний підхід робить забір тканин комфортним і безболісним. Процедура грає важливу роль в ранній діагностиці онкологічних захворювань.

Кому показана біопсія молочних залоз

Зробити біопсію молочної залози необхідно при підозрі на онкологічне захворювання. Така міра необхідна у всіх випадках виявлення пухлин молочної залози, а також інших симптомів променевої діагностики. Також проведення біопсії може знадобитися, коли УЗД, томографія та інші неінвазивні методики не дозволяють поставити точний діагноз.

Направити на дослідження лікар Медичного Центру «Медхауз» може при прояві у пацієнтки симптомів, що побічно вказують на онкологічне захворювання.

До них відносять такі ознаки:

 • зміни структури сосків
 • кров'янисті, серозні виділення із сосків
 • пальповані утворення в молочній залозі
 • зміна кольору шкіри грудей
 • набряклість та ін

За результатами діагностики можна оцінити характер утворень, морфологічну структуру та інші параметри. На підставі цього лікар складе оптимальну схему лікування.

Протипоказання

Біопсію необхідно відкласти при гострих інфекційних захворюваннях і загостренні хронічних недуг, недавньому проведенні оперативного втручання з іншого приводу. Ускладнено проведення процедури при алергічних реакціях на місцеві анестетики, важливо обговорити це з лікарем напередодні дослідження. Відмовитися від цього методу дослідження необхідно при порушенні згортання крові, важких патологіях серця і судин.

Підготовка до процедури

Спеціальної підготовки до діагностики не потрібно, день менструального циклу, як правило, не має значення і не впливає на точність результатів обстеження. Але лікар може порекомендувати перенести процедуру на певну дату, з огляду на зміни чутливості організму під впливом гормонального фону. Якщо пацієнтка приймає медикаменти, що впливають на згортання крові, важливо відмовитися від них за кілька днів до обстеження.

Біопсію молочних залоз в Івано-Франківську ви можете пройти в клініці «Медхауз». Ми також пропонуємо неінвазивні методи обстеження: УЗД, лабораторні аналізи та ін.

Методи проведення

Біопсія - забір частини тканин залози для подальшого вивчення в лабораторії. Процедура взяття матеріалу проводиться в положенні лежачи. Лікар знеболює ділянку грудей місцевим анестетиком, знаходить змінену ділянку тканин або під контролем УЗД-апарату, проводить прокол і забір тканин. Місце проколу закривається стерильною пов'язкою.

Другий етап вже не вимагає участі пацієнта, матеріал досліджують в гістологічної лабораторії.

Години роботи

 • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
 • Субота 9:00 - 16:00
 • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!

Ціни на послуги з біопсії молочної залози

 • Тонкоголкова пункційна аспіраційна біопсія новоутвору молочної залози

  600 грн

 • Лікувально – діагностична пункція молочної залози

  900 грн

 • Трепан-біопсія новоутвору молочної залози

  2000 + гістологія грн

 • Біопсія шкіри молочної залози під місцевою анестезією

  1800 + гістологія грн

Інші послуги та ціни з мамології

Copyright © 2023 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.