Видалення гострокінцевих кондилом

ВИДАЛЕННЯ ГОСТРОКІНЦЕВИХ КОНДИЛОМ

condylomas.jpg
Видалення гострокінцевих кондилом

Видалення гострокінцевих кондилом

Гострокінцеві кондиломи - доброякісні новоутворення вірусної природи. Найчастіше виникають в зоні зовнішніх статевих органів. Візуальний дефект може супроводжуватися свербінням, почервонінням в ділянці шкіри або слизової оболонки.

Медичний Центр «Медхауз» пропонує своїм пацієнтам можливість швидкого і результативного видалення гострокінцевих кондилом в Івано-Франківську.

Переваги проведення оперативного лікування в клініці «Медхауз»

Висококласні фахівці

У нас працюють фахівці з багаторічним досвідом. Наші лікарі володіють усіма сучасними техніками видалення гострокінцевих кондилом, ефективність яких доведена рядом досліджень.

Ефективне лікування

Для усунення доброякісних новоутворень в Медичному Центрі «Медхауз» використовують сучасні методики, які гарантують досягнення бажаного результату з мінімальним ризиком розвитку небажаних наслідків.

Хороший косметичний ефект

Радіохвильове видалення гострих косметичних дефектів, видимих неозброєним оком.

Не варто затягувати з видаленням гострокінцевих кондилом!

Якщо вони викликані вірусом папіломи людини, то це може бути причиною високого онкогенного ризику.

Підготовка до видалення

Перед кожною маніпуляцією всі пацієнти Медичного Центру «Медхауз» в Івано-Франківську проходять ряд обстежень. Подібна підготовка спрямована на оцінку загального стану організму і виявлення можливих протипоказань.

У нашому центрі лікарі приділяють велику увагу підготовчому етапу. Від якості підготовки залежить успіх втручання та одужання протягом віновного періоду.

В даному випадку увага звертається на загальний і біохімічний аналіз крові, коагулограму, ПЛР до вірусу папіломи людини з визначенням типу онкогенності, мазок з уретри аналіз на статеві інфекції (ВІЛ, гепатити B, C), дослідження сечі та інші;

 

Реабілітація після хірургічного лікування

Після видалення гострокінцевих кондилом у клініці «Медхауз» пацієнт може бути виписаний безпосередньо в день втручання. Лікарі оглядають хворого і при відсутності ускладнень або небажаних реакцій виписують додому.

Повне відновлення відбувається через 7-8 днів. Протягом цього періоду можуть виникати незначні дискомфортні відчуття в місцях, де локалізувалися кандиломи. Для мінімізації ризику рецидиву захворювання необхідно дотримуватися рекомендацій лікаря, тимчасово відмовитися від відвідувань саун, лазень, басейнів. Протягом першого тижня після видалення необхідно утриматися від інтимного життя, якщо кандиломи розташовувалися в області зовнішніх статевих органів.

Оперативне видалення гострокінцевих кондилом в Медичному Центрі «Медхауз» - це результативне лікування, високий професіоналізм хірургів, новітнє обладнання, а також індивідуальний підхід до кожного хворого за доступною ціною.

Звертайтеся до кращих фахівців у зручний час!

Години роботи

 • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
 • Субота 9:00 - 16:00
 • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!

Ціни на гінекологічні послуги

 • Висічення генітальних кондилом:

  • 1 – 5 шт

   500 грн

  • більше 5

   від 800 грн

Copyright © 2022 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.