Фімоз

ФІМОЗ

phimosis.jpg
Як лікувати фімоз?

Як лікувати фімоз?

Фімоз – це звуження крайньої плоті, при якому голівка статевого члена не відкривається зовсім або відкривається, викликаючи болісні відчуття. Фімоз має чотири ступені – від неможливості відкрити голівку  під час ерекції до  затрудненого сечовипускання в четвертій стадії.

Причиною виникнення вважається недостатня  кількість сполучної тканини в  організми, обумовлена генетичними факторами. Часто у чоловіків з фімозом виявляють плоскостопість, варикозну хворобу або вади серця. Розрізняють: вроджений та набутий (на фоні хронічних запальних процессів крайньої плоті, або як перший прояв цукрового діабету).  У дітей  фімоз до 2-3 років-норма,він називається «фізіологічним», а загально прийнятим  вважається, що до 6-7 років голівка статевого члена повинна відкритися самостійно.

При даній патології виконується операція обрізання крайньої плоті або циркумцизія.

Доведено, що циркумцизія знижує ризик виникнення сечостатевих інфекцій (цистит, пієлонефрит), захворювань, що передаються статевим шляхом (сифіліс, герпес, хламідіоз, тріхомоніаз та інші), знижує в майбутньому ризик виникнення раку статевого члена та забезпечує зменшення запальних процесів та випадків розвитку раку шийки матки у жінок. А також полегшує гігієнічний догляд за голівкою статевого члена. Отже, в чому полягає сама операція – видалення частини крайньої плоті, яка прикриває голівку статевого члена

В медичному центрі «Медхауз» операція проводиться за допомогою апарата СУРГІТРОН (високочастотна радіохвильова хірургія), що дозволяє мінімізувати пошкодження тканин, а значить знизити ризик запалення, прискорити процес загоєння рани без утворення грубого рубця, а також зменшити больові відчуття в післяопераційному періоді.

Більш докладну інформацію про показання та протипоказання, плюси та мінуси операції, її технічну сторону розкажуть лікарі медичного центру «Медхауз».

Не упускайте можливість попіклуватися про своє здоров’я разом з найкращим медичним центром Івано-Франківська! Звертайтесь за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського 22а, 4-ий поверх! Ми турбуємось про Вас, медичний центр «Медхауз»!

Години роботи

  • Понеділок - П'ятниця 8:00 - 19:00
  • Субота 9:00 - 16:00
  • Неділя Вихідний
Лікар додому
Якщо у Вас немає можливості відвідати нашу клініку особисто - ви маєте змогу викликати спеціаліста МЕДХАУЗ прямо до дому. Ми з радістю надамо Вам консультації та необхідну допомогу!
Copyright © 2022 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.