Отзывы

4.8/5 з 75 отзывов.
Ваша оценка
Подяка Костишину Івану Даниловичу!
25.10.22
Ваш відгук
Хочу подякувати закладу Медхауз,а особливо Костишину Івану Даниловичу,що допоміг моїй мамі вийти з важкої хвороби!Ми звертались в різні заклади,де нам відмовляли,а ця людина з великої букви нам допомогла,за що ми дуже дякуємо і низький уклін і всьому медичному персоналу даного закладу за теплий прийом.Звертайтеся тут вам допоможуть!
Показать больше
УЗД
03.10.22
Ваш відгук
Опис дослідження:
Права нирка: Візуалізуєтся кістозне утворення
Ліва нирка: норм)
Висновок:
Кіста ЛІВОЇ НИРКИ
Лікар Паздерська Х.В.
Думаю коментарі зайві
Показать больше
Чудово
07.09.22
Ваш відгук
Дуже приємно вражена прекрасним колективом МЕДХАУЗ , а особливо лікарю кардіологу Цебрик Галині Миколаївні- професійний лікар та чудова людина , прекрасно все пояснила і розтолкувала старшій людині. Дуже задоволені. Дякуєм ВАМ.
Показать больше
Скарга
24.08.22
Ваш відгук
Довго думала чи залишати свій відгук тут , адже ідеальних структур , лікарів не буває, але.....напевно все ж залишу- можливо керівництво прочитає і декілька раз буде думати кого і для чого запрошує на роботу. Завдяки горе- лікарю з допомогою якого на базі Медхаузу було здійснено ринопластику декілька років тому , не можу дати ради собі по цей день . Шкода, що головні крісла в державних структурах займають лікарі- профани, які зупинились на певному низькому рівні і їздять по Україні і калічать людей видаючи себе за світил пластичної хірургії. Мова йде про Храпача Василя Васильовича . Не рекомендую. Лікар елементарно зробив операцію ( якщо це можна так назвати , адже залізти у ніс , зіпсувати хрящі , нічого не зробивши ні зсередини, ні ззовні, то важко назвати операцією) поїхав назад додому до Києва... Лікар жодного разу не оглянув мене після операції , через деякий час , а саме через декілька місяців на мої скарги щодо болю і до вигляду якщо то виглядом можна назвати, дав відповідь що то " кістковий мозоль " )) ну я думаю далі нема сенсу щось розписувати . Клініку Медхауз в плані ринопластики не рекомендую . При всій повазі до лікарів , не може пластичний хірург робити і ніс, і груди і все інше належним чином. Лікар повинен робити щось одне і працювати над одним , а не на всі боки. Написала цей відгук не тому, що хотіла когось образити, а тому, щоб кожен з людей двічі подумав і вибрав собі спеціаліста такого , як слід аби не попастись на " гачок" нездар.
Показать больше
Оплата
16.08.22
Ваш відгук
Чому на касі не дають чек за оплачені послуги?
Показать больше
Подяка
17.06.22
Ваш відгук
Від щирого серця хочу подякувати всьому персоналу медхауз!
О особливо Гнатищак О. І та Бартловська О. Т за ведення вагітності, все на найкращому рівні! Навіть у такий складний час були готові проконсультувати та прийняти в будь який момент, а це дуже важливо і цінно, щоб все було під контролем лікаря!
Дякую за здорового хлопчика який 17.06 в 00:30 побачив цей світ!
Показать больше
Грущак Маряна Михайлівна лікар від Бога
15.06.22
Ваш відгук
Хочу подякувати за уважність і професіоналізм лікаря гінеколога Грущак Маряні Михайлівній. Враження справила її тактовність і увага, саме лікування виявилось ефективним.
Показать больше
Найкращий лікар Грущак Маряна Михайлівна
15.06.22
Ваш відгук
Сучасна, гарна та затишна клініка. Щиро вдячна лікарю Грущак Маряні Михайлівній, однозначно професіонал своєї справи, дуже уважна до деталей, грамотно проводить свою роботу, як людина чуйна і привітна.
Показать больше
Чудово
08.06.22
Ваш відгук
Робила лабіопластику у Бартловської Олени Тарасівни. Чудовий лікар, чудовий сервіс та чудовий результат. Дякую!
Показать больше
Подяка Гнатищак Оксані Іванівні
07.06.22
Ваш відгук
Велике дякую всiм працiвникам Медичного центру Клiнiки "Мedhouse" за розумiння, професiоналiзм та чуйнicть. Окремi cлова подяки акушеру-гінікологу Гнатищак Оксані Іванівні.Ви та сама особлива лікарка, яка допомогла мені здійснити мрію — виносити здорового малюка. Я хочу висловити безмірну вдячність за ваше вміння, за ваш талант дарувати всім жінкам щастя і радість!Ви знайдете підхід до кожного пацієнта, завжди можете правильно порадити, а найголовніше швидко вилікувати, призначити правильне лікування. Ви завжди можете заспокоїти. З вами — не страшна ніяка хвороба. Ви найдивовижніша, спасибі вам за все!
Показать больше
Copyright © 2022 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.