Отзывы

4.9/5 з 75 отзывов.
Ваша оценка
Жахливо
18.05.23
Ваш відгук
Не відвідуйте цей заклад. Жахливо
Показать больше
Вдячна за прийом, ви найкращі!
29.04.23
Ваш відгук
Хочу поділитися враженнями від нашого першого візиту в вашу клініку. По-перше, ваша клініка дійсно Європейського рівня, фахівці на рецепції привітні, уважні. Ми з мамою приїхали з області раніше, але на рецепції відразу запитали в лікаря, чи зможе він прийняти швидше, тому ми довго не чекали. Спочатку були на прийомі у ендокринолога Дідушко Оксани Миколаївни. Дійсно гарний спеціаліст, професійний, фахівець своєї справи. Призначила нам обстеження щитовидної залози і ми в той самий день мали можливість пройти УЗД. Це дуже зручно, бо їхати вдруге з області було б проблематично. УЗД щитовидної залози робила нам Писаренко Вікторія Вікторівна. Лікар приділила достатньо часу, уважно обстежила, доступно пояснила та заспокоїла добрим словом, дуже коректно сказала нам за зміни в щитовидці. Тепер тільки до вас в клініку! Дяяяяякую!
Показать больше
Подяка лікарю УЗД
07.04.23
Ваш відгук
Хочу подякувати медичному центру "Медхаус" та окремо Писаренко Вікторії Вікторівні, лікарю УЗД, яка на цьому тижні обстежувала серце моєї дитини. В цій клініці працюють справжні професіонали своєї справи. Уважні, відповідальні. Ми в захваті. Ще раз дякуємо.
Показать больше
все подобається
10.02.23
Ваш відгук
Мені все подобається. Персонал дуже привітний, уважний.
Я потрапила в MedHouse випадково, потрібно було пройти обстеження, знайшла це місце за відгуками.
Особливо хочу відзначити лікаря гінеколога Скрипник Наталію Петрівну. Видно, що людина на своєму місці; дуже тактична і коректна. Не вантажить зайвою інформацією. Найголовніше, що робить як лікар максимально: і огляд, і забір аналізів, і узі. І ще один із важливих моментів – Наталія Петрівна – сучасний лікар. Велика Вам подяка за все, Наталія Петрівна!
Показать больше
Подяка Костишину Івану Даниловичу!
25.10.22
Ваш відгук
Хочу подякувати закладу Медхауз,а особливо Костишину Івану Даниловичу,що допоміг моїй мамі вийти з важкої хвороби!Ми звертались в різні заклади,де нам відмовляли,а ця людина з великої букви нам допомогла,за що ми дуже дякуємо і низький уклін і всьому медичному персоналу даного закладу за теплий прийом.Звертайтеся тут вам допоможуть!
Показать больше
Чудово
07.09.22
Ваш відгук
Дуже приємно вражена прекрасним колективом МЕДХАУЗ , а особливо лікарю кардіологу Цебрик Галині Миколаївні- професійний лікар та чудова людина , прекрасно все пояснила і розтолкувала старшій людині. Дуже задоволені. Дякуєм ВАМ.
Показать больше
Оплата
16.08.22
Ваш відгук
Чому на касі не дають чек за оплачені послуги?
Показать больше
Подяка
17.06.22
Ваш відгук
Від щирого серця хочу подякувати всьому персоналу медхауз!
О особливо Гнатищак О. І та Бартловська О. Т за ведення вагітності, все на найкращому рівні! Навіть у такий складний час були готові проконсультувати та прийняти в будь який момент, а це дуже важливо і цінно, щоб все було під контролем лікаря!
Дякую за здорового хлопчика який 17.06 в 00:30 побачив цей світ!
Показать больше
Грущак Маряна Михайлівна лікар від Бога
15.06.22
Ваш відгук
Хочу подякувати за уважність і професіоналізм лікаря гінеколога Грущак Маряні Михайлівній. Враження справила її тактовність і увага, саме лікування виявилось ефективним.
Показать больше
Найкращий лікар Грущак Маряна Михайлівна
15.06.22
Ваш відгук
Сучасна, гарна та затишна клініка. Щиро вдячна лікарю Грущак Маряні Михайлівній, однозначно професіонал своєї справи, дуже уважна до деталей, грамотно проводить свою роботу, як людина чуйна і привітна.
Показать больше
Copyright © 2023 Медичний центр MEDHOUSE. Всі права захищені.